על ימי קורונה ושיעורים פרטיים

מורים פרטי

קורונה – מילה קצרה ונגיף מיקרוסקופי, וחיים שהתהפכו בכל העולם למיליוני אנשים. גם הלמידה חוותה מהפך עצום. אם בעבר היו התלמידים יושבים בכיתה שעות ארוכות ומקשיבים, הרי כיום בגין הריחוק החברתי לא בכל שכבות הגיל מתקיימים לימודים סדירים. אם בעבר היו יושבים מול המורה ומאזינים, הרי כיום גם אם כן מתקיימים לימודים, זה מאחורי מסכות ואמצעי הגנה נוספים שמסרבלים את העניין עד מאוד. וזה מה שמביא את השיעורים הפרטיים למקום המשמעותי והחשוב שלהם בעידן זה.

שיעורים פרטיים יביאו תרופה למכה

אז נכון שאין תרופה שמרפאה קורונה, ואין נכון להיום גם חיסון למניעת הידבקות. אבל למניעת בערות וצבירת פערים לימודיים בגין הנגיף יש כן מענה. שיעורים פרטיים אונליין יכולים להיות הפתרון הנכון. במיוחד לתלמידים שלא מצאו את עצמם בלימודים גם בשגרה. מי שהיה לו קשה ללמוד ולשנן, מי שלא הסתדר עם הקשבה מרובה והכנת שיעורי בית, שיעור פרטי יכול להיות פתרון נהדר. מורה פרטי ילמד את הילד את החומרים הנדרשים על מנת למנוע מצב בו הוא הקורונה תחלוף, אך התוצאות שלה ילוו אותו הלאה להמשך החיים.

מורה פרטי ולימודים יעילים

הדבר הנכון הוא לשכור מורה פרטי. מורה כזה יכול ללמוד עם הילד בתוך הבית, במרחב הפתוח או אפילו בלמידה מרחוק באמצעות זום וכדומה. כך יכול הילד ללמוד ולהפנים הרבה מאוד ידע ולהתקדם בלימודיו למרות הנגיף. למידה פרטית ומותאמת אישית מתנהלת לפי היכולות והקצב של התלמיד, והתוצאות בהחלט עשויות להיות נהדרות. נכון, זו הוצאה כספית להורים, אבל הדבר הזה מביא תועלת רבה וחבל שלא לעשות את זה במועד. ככל שנקפיד על התקדמות קבועה, נמנע פערים משמעותיים והשלמות מייגעות ובלתי נמנעות.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים בנושא במאמר זה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה