הדפסת פנקסי צ'קים ללקוחות כל הבנקים

הדפסת פנקסי צ'קים ללקוחות כל הבנקים

לקוחות כל הבנקים יכולים להזמין פנקסי המחאות בסניף אך רובם מעדיפים להזמין אותם בבית הדפוס לאור איכותם הגבוהה ומחירם הנמוך.

פנקסי צ'קים 

אפשר להזמין פנקסי צ'קים ללקוחות כל הבנקים בישראל, הבנק הבינלאומי, בנק יהב, הפועלים, מזרחי לאומי, דיסקונט ועוד. הלקוחות מחליטים על פי נוחותם אם לצ'ק יהיה עותק מקורי בלבד, או שיהיו לו גם העתקים עבור הנהלת החשבונות.

עם קבלת הזמנה עבור הדפסת צ'קים בבית דפוס, בית הדפוס פונה לסניף הבנק בו מתנהל חשבון הבנק של הלקוח ומבקש אישור להנפקת הפס המגנטי על גבי הצ'קים ומתאם את ספרור הצ'קים כך שלא יודפסו מספרים זהים למשלוח הקודם. לאחר קבלת האישור בית הדפוס מוציא את הדוגמה הקודמת של הצ'קים שהודפסו בעבר ובהתאם לכך הוא מדפיס גם את הכמות הנוכחית הרצויה.

אם ללקוח ספציפי אין המחאות מעוצבות, הדרך הנכונה ביותר היא ליצור עבורו גרפיקה חדשה וכך מדפיסים עבורו המחאות מעוצבות (או שיקים ממותגים), יפהפיות ומכובדות.

עיצוב של פנקסי הצ'קים 

כדי ליצור נראות מיוחדת של פנקסי הצ'קים אפשר להוסיף על הלוגו שמודפס על רקע מים, גם הטבעה בצבע זהב או בצבע כסף. אפשר גם ליצור הולוגרמה מעליו ובשלוש המקרים נוצרת נראות מרשימה ויוצאת דופן.

כל פנקסי הצ'קים מודפסים בהתאם לתקן 501 וזאת כדי למנוע מעשי מרמה. כך הנייר הוא נייר ביטחוני ויש בו גם חומר שמונע את דהיית ההדפסה. בדרך זו אפשר להדפיס כל כמות רצויה של פנקסי צ'קים על פי צרכיו של הלקוח.

עבור מי שמדפיס את המידע על ההמחאות, השימוש בהם מתממשק לסוגים השונים של תוכנות הנהלת החשבונות וכך מדפיסים את הנתונים ובמקביל כל המידע נקלט בתוכנת הנהלת החשבונות וחוסך הרבה מאד שעות הקלדה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על ימי קורונה ושיעורים פרטיים
קורונה – מילה קצרה ונגיף מיקרוסקופי, וחיים שהתהפכו בכל העולם למיליוני אנשים. גם הלמידה חוותה מהפך...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
ניהול חברה משכנת – מה זה אומר?
חברה משכנת היא עסק המספק שירותים פיננסיים לרכישת נדל"ן, בדרך כלל בית או דירה. היא אחראית למעשה על...
קרא עוד »
אוג 14, 2022
משרות חוקר אבטחת מידע – איך למצוא את המשרה המתאימה לכם?
דעו לכם כי משרות חוקר אבטחת מידע יכולות להיות מעניינות במיוחד עבור אלו מכם שירצו להשיג שכר נאה...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021