מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות מורשים הם אתרים שבהם אתה יכול למצוא תמונות מורשות עבור פוסטים בבלוג שלך, פוסטים במדיה חברתית ותוכן אחר. כמה מהפופולריים ביותר כוללים את Getty Images, Unsplash ו-Pixabay.

כשזה מגיע למציאת התמונה המושלמת לפוסט בבלוג או לפוסט שלך במדיה החברתית, זה יכול להיות קשה למצוא תמונה חופשית לשימוש. זה המקום שבו מאגר תמונות מורשה שימושי! יש להם מגוון רחב של תמונות שניתן להשתמש בהן בחינם.

חשוב שתדעו בנושא

מאגרי התמונות המומלצים ברישיון הם מקום טוב להתחיל בו כאשר אתה צריך למצוא תמונות באיכות גבוהה לשם קניית תמונות לשימוש מסחרי עבור הפרויקטים שלך.

מאגרי התמונות המומלצים הם:

  1. פליקר – המאגר הגדול ביותר של תוכן יצירתי באינטרנט עם למעלה מ-50 מיליון תמונות וסרטונים, מאורגן בלמעלה מ-100 מיליון סטים.
  2. Creative Commons – ארגון ללא מטרות רווח התומך ביצירתיות וחדשנות באמצעות כלים משפטיים חינמיים לשיתוף, רימיקס ובנייה על עבודה יצירתית.
  3. תמונות גוגל – מנוע חיפוש המספק למעלה מ-20 מיליארד תמונות ממקורות ציבוריים או פרטיים כדי לעזור לאנשים למצוא תמונות, איורים, תמונות או תוכן ויזואלי אחר באינטרנט.
  4. Pixabay – מאגר תמונות פופולרי עם למעלה מ-5 מיליון תמונות חופשיות ברזולוציה גבוהה הזמינות להורדה תחת רישיון Creative Commons Zero (CC0)

לסיכומו של דבר,

מאגרי התמונות המומלצים הם המקומות הטובים ביותר (עבור מקדם אתרים למשל) למצוא תמונות באיכות גבוהה עבור פוסטים ועיצובי אתרים בבלוג שלך.

המאגרים אוצרים על ידי כמה מטובי המעצבים, הצלמים והמאיירים בעולם. התמונות במאגרים אלה הינן בחינם לשימוש מסחרי. יש להם מספר רב של תמונות באיכות גבוהה שבהן אתה יכול להשתמש עבור הפוסטים שלך בבלוג או עיצוב אתרים. מצאו את המאגר האהוב עליכם, ותתחילו לשווק את העסק שלכם עם תמונות מהשורה הראשונה!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס עזרה ראשונה מקוון
אם אתם צריכים לעבור קורס עזרה ראשונה מכיוון שאינכם יכולים לעסוק בתחום העבודה שלכם ללא קורס מעין זה...
קרא עוד »
אוק 27, 2020
סרטוני תדמית
סרטוני תדמית הם המפתח להצלחתו של כל עסק. הם יכולים לשמש למטרות רבות כגון קידום מוצר, שירות או חברה. עם...
קרא עוד »
אוג 29, 2022
ספק אינטרנט – האינטרנט בחיינו
האינטרנט הוא הכלי החזק ביותר בחיינו. הוא שינה את חיי היומיום שלנו ויצר עבורנו עולם של הזדמנויות. זה גם...
קרא עוד »
ספט 07, 2022