מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות מורשים הם אתרים שבהם אתה יכול למצוא תמונות מורשות עבור פוסטים בבלוג שלך, פוסטים במדיה חברתית ותוכן אחר. כמה מהפופולריים ביותר כוללים את Getty Images, Unsplash ו-Pixabay.

כשזה מגיע למציאת התמונה המושלמת לפוסט בבלוג או לפוסט שלך במדיה החברתית, זה יכול להיות קשה למצוא תמונה חופשית לשימוש. זה המקום שבו מאגר תמונות מורשה שימושי! יש להם מגוון רחב של תמונות שניתן להשתמש בהן בחינם.

חשוב שתדעו בנושא

מאגרי התמונות המומלצים ברישיון הם מקום טוב להתחיל בו כאשר אתה צריך למצוא תמונות באיכות גבוהה לשם קניית תמונות לשימוש מסחרי עבור הפרויקטים שלך.

מאגרי התמונות המומלצים הם:

  1. פליקר – המאגר הגדול ביותר של תוכן יצירתי באינטרנט עם למעלה מ-50 מיליון תמונות וסרטונים, מאורגן בלמעלה מ-100 מיליון סטים.
  2. Creative Commons – ארגון ללא מטרות רווח התומך ביצירתיות וחדשנות באמצעות כלים משפטיים חינמיים לשיתוף, רימיקס ובנייה על עבודה יצירתית.
  3. תמונות גוגל – מנוע חיפוש המספק למעלה מ-20 מיליארד תמונות ממקורות ציבוריים או פרטיים כדי לעזור לאנשים למצוא תמונות, איורים, תמונות או תוכן ויזואלי אחר באינטרנט.
  4. Pixabay – מאגר תמונות פופולרי עם למעלה מ-5 מיליון תמונות חופשיות ברזולוציה גבוהה הזמינות להורדה תחת רישיון Creative Commons Zero (CC0)

לסיכומו של דבר,

מאגרי התמונות המומלצים הם המקומות הטובים ביותר (עבור מקדם אתרים למשל) למצוא תמונות באיכות גבוהה עבור פוסטים ועיצובי אתרים בבלוג שלך.

המאגרים אוצרים על ידי כמה מטובי המעצבים, הצלמים והמאיירים בעולם. התמונות במאגרים אלה הינן בחינם לשימוש מסחרי. יש להם מספר רב של תמונות באיכות גבוהה שבהן אתה יכול להשתמש עבור הפוסטים שלך בבלוג או עיצוב אתרים. מצאו את המאגר האהוב עליכם, ותתחילו לשווק את העסק שלכם עם תמונות מהשורה הראשונה!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השלמת בגרויות באנגלית – איך לעשות את זה נכון
אם בזמן התיכון לא למדתם מספיק ובשל כך, אתם צריכים להשלים בגרויות שונות בכדי לקבל את תעודת הבגרות שלכם,...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021
מהי הדרך הטובה ביותר לאחסון אתרי וורדפרס?
וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המאפשרת למשתמשים ליצור ולפרסם אתרים. זוהי אחת הפלטפורמות הפופולריות...
קרא עוד »
מאי 13, 2023
מאגר תמונות מומלץ
כיום נעשה שימוש בתמונות בכל מקום, בעלי אתרי אינטרנט ברחבי העולם משתמשים מדי יום בתמונות באתר שלהם,...
קרא עוד »
אוג 19, 2022