האם אפשר להיכנס להייטק בלימוד מהבית?

להיכנס להייטק בלימוד מהבית

אם בעבר לימודי ההייטק התבצעו העיקר בכיתת לימוד אקראית או במכללה, הקורונה לימדה אותנו שניתן לעשות זאת גם אחרת. קורס אונליין ללימודי הייטק (קורס אוטומציה אונליין למשל) יביא לכם את הכלים החשובים איתם תוכלו לבנות את הקריירה החדשה שלכם.

האם אפשר להיכנס להייטק בלימוד מהבית?

אין כמו התקופה הזו של הקורונה, כדי להביא את הלימודים שאנו כל כך רוצים אלינו הבייתה. בזום, תוכלו לקבל את הקורסים היותר מעניינים בתחום ההיי טק ולימודי אוטומציה ובדיקת תוכנה.

חברות רבות מתחום זה, מעניקות לימודי זום מעולים למעוניינים ללמוד אוטומציה מהבית. באמצעות קורסים אלו, תוכלו להרחיב את הידע שלכם התחום ההיי טק ולפתח לעצמכם את הקריירה החדשה הבאה שלכם.

מה זה בדיקת תוכנה?

בדיקת תוכנה היא תהליך הערכת מערכת או הערכת הרכיבים שלה, במטרה למצוא אם היא עומדת בדרישות שצוינו ואליהם כיוונו יוצריה ומפתחיה. כמו כן, בדיקת תוכנה היא ביצוע בדיקות רבות על מנת לזהות פערים, שגיאות או דרישות חסרות בניגוד לדרישות בפועל.

מדוע ללמוד בדיקות תוכנה?

בענף ה- IT, לחברות גדולות יש צוות שעליו ניתנת האחריות להעריך את התוכנה המפותחת בהקשר לדרישות הנתונות. יתר על כן, מפתחים מבצעים גם בדיקות אשר נקראות בדיקת יחידות. ברוב המקרים, אנשי המקצוע המשתייכים לעולם ה- QA יהיו גם:

  • בודקי תוכנה
  • מפתחי תוכנה
  • מנהלי פרויקטים
  • משתמשי קצה (באופן יזום כדי לזהות שגיאות)

ללמוד QA מהספה

אם חשבתם שלא תוכלו ללמוד בדיקת תוכנה מהבית שלכם, אנחנו כאן כדי לספר לכם על תוכנית מצוינת של קורס QA אונליין, שבה תוכלו להעצים את הידע שלכם בהיי טק בכלל ובבדיקות תוכנה בפרט. דרך הזום הלימוד יהיה קל יותר ומקצועי יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי חומת אש ואיך זה עובד?
חומת אש הוא מושג שוודאי יצא לכם לשמוע לפחות פעם או פעמיים בחייכם. צמד המילים האלו בא ללמד על צורת הגנה...
קרא עוד »
אפר 28, 2020
יתרונות וחסרונות של שפות התכנות המובילות
בתכנות מוכרות שפות שונות שמאפשרות לנו לפתח תוכנות, לכתוב קודים ולהוציא תחת ידינו פלטפורמות שימושיות...
קרא עוד »
דצמ 13, 2019
עדן שרעבי – המפתח להצלחה ברשת
ישנם אנשים רבים שטוענים כי הם מסוגלים ללמד אחרים כיצד להרוויח כסף ברשת, אך רובם אינם באמת מעוניין...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020