האם אפשר להיכנס להייטק בלימוד מהבית?

להיכנס להייטק בלימוד מהבית

אם בעבר לימודי ההייטק התבצעו העיקר בכיתת לימוד אקראית או במכללה, הקורונה לימדה אותנו שניתן לעשות זאת גם אחרת. קורס אונליין ללימודי הייטק (קורס אוטומציה אונליין למשל) יביא לכם את הכלים החשובים איתם תוכלו לבנות את הקריירה החדשה שלכם.

האם אפשר להיכנס להייטק בלימוד מהבית?

אין כמו התקופה הזו של הקורונה, כדי להביא את הלימודים שאנו כל כך רוצים אלינו הבייתה. בזום, תוכלו לקבל את הקורסים היותר מעניינים בתחום ההיי טק ולימודי אוטומציה ובדיקת תוכנה.

חברות רבות מתחום זה, מעניקות לימודי זום מעולים למעוניינים ללמוד אוטומציה מהבית. באמצעות קורסים אלו, תוכלו להרחיב את הידע שלכם התחום ההיי טק ולפתח לעצמכם את הקריירה החדשה הבאה שלכם.

מה זה בדיקת תוכנה?

בדיקת תוכנה היא תהליך הערכת מערכת או הערכת הרכיבים שלה, במטרה למצוא אם היא עומדת בדרישות שצוינו ואליהם כיוונו יוצריה ומפתחיה. כמו כן, בדיקת תוכנה היא ביצוע בדיקות רבות על מנת לזהות פערים, שגיאות או דרישות חסרות בניגוד לדרישות בפועל.

מדוע ללמוד בדיקות תוכנה?

בענף ה- IT, לחברות גדולות יש צוות שעליו ניתנת האחריות להעריך את התוכנה המפותחת בהקשר לדרישות הנתונות. יתר על כן, מפתחים מבצעים גם בדיקות אשר נקראות בדיקת יחידות. ברוב המקרים, אנשי המקצוע המשתייכים לעולם ה- QA יהיו גם:

  • בודקי תוכנה
  • מפתחי תוכנה
  • מנהלי פרויקטים
  • משתמשי קצה (באופן יזום כדי לזהות שגיאות)

ללמוד QA מהספה

אם חשבתם שלא תוכלו ללמוד בדיקת תוכנה מהבית שלכם, אנחנו כאן כדי לספר לכם על תוכנית מצוינת של קורס QA אונליין, שבה תוכלו להעצים את הידע שלכם בהיי טק בכלל ובבדיקות תוכנה בפרט. דרך הזום הלימוד יהיה קל יותר ומקצועי יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה