כמה עולה להקים אתר

אנשים רבים מתעניינים בהקמה של אתר אינטרנט. ברוב המקרים מדובר על אתר לעסק שלהם. זה יכול להיות אתר תדמית לעסק מסויים שמאפשר גם יצירת קשר עבור לקוחות חדשים, אתר מכירות שבו מוכרים מוצרים שונים ויש אתרי אינטרנט שהם גם לא עסקיים, כמו בלוג טיולים למשל. כשאנשים אשר מעוניינים להקים אתר פונים אל בוני אתרים, יש להם שאלות שונות לגבי האתר, כאשר אחת השאלות הראשונות והנפוצות ביותר היא כמה עולה להקים אתר webitnow. התשובה הכי נכונה לענות לשאלה זו היא במילה אחת – תלוי. זה תלוי בהרבה גורמים ויש סוגים שונים של אתרים, פלטפורמות שונות, שירותים שונים שמספק האתר ועוד לא מעט דברים שמשפיעים על המחיר של בניית אתר אינטרנט.  לכן אפשר לדבר על טווחי מחירים של אתרים שונים והמחיר המדוייק יותר יהיה לאחר איפיון שייעשה לפני בניית האתר.

מהם טווחי המחיר להקמת אתרים מסוגים שונים?

אם מדובר על בניית אתר תדמית עבור עסק או חברה, בדרך כלל מחשיבים אתר כזה כפשוט יחסית אם הוא לא חנות ואין שירותים מורכבים כמו סליקה ועוד. אתר תדמית שאמור לספק מידע על עסק וחברה עם מספר עמודים בסיסיים ואפשרות ליצירת קשר, יעלה בטווח של 2000-6000 ש"ח. שוב, זהו תמחור כללי ויכול להיות אף מעט פחות או יותר מכך בהתאם לאיפיון. 

כשמדובר על אתרי מכירות, אז מחיר בניית האתר יהיה יקר יותר מכיוון שמדובר על אתר מורכב יותר שבו גם חווית המשתמש היא מהותית והוא מכיל תוספים וכלים שונים לניטור התנהגות הגולש, מעקב אחר הגולש כדי לייצר פרסומים עבורו, סליקה ועוד. עלות של הקמת אתר מכירות יכולה לנוע בטווח מחירים שבין 5000-8000 לאתר חנות פשוט יחסית ואם מדובר באתר מכירות גדול של רשת גדולה עם מערך מכירות ופרסום רחב, המחירים יכולים להיות מוערכים גם בעשרות אלפי שקלים. 

> גלו כאן כמה עולה להקים אתר webitnow

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
העתיד של מערכות גיוס עובדים: למה לצפות
מערכות גיוס עובדים יכולות להציע מגוון רחב של תכונות, ובעתיד זה רק הולך להשתפר. הנה דוגמה למספר תכונות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
פרסום בערבית
פרסום הוא חלק מרכזי בתמהיל השיווק. זהו מקור הכנסה עיקרי עבור רוב החברות, והוא ממלא תפקיד חשוב...
קרא עוד »
נוב 29, 2022
איך נזהה סטודיו לעיצוב גרפי ברמה גבוהה?
אין עסק היום שלא צריך עיצוב כזה או אחר לאתר שלו. עיצוב הגרפי הוא כמעט הכל כדי לקדם אתר ברשת בצורה חזקה...
קרא עוד »
יונ 25, 2020