בניית אתרים גדולים – חשוב לדעת

תכנים מועברים באינטרנט באמצעות אתרים. ניתן למצוא סוגי אתרים המיועדים להעברת מידע, לפרסום, למכירות וכדומה. יש אתרים המיועדים לארגונים וחברות עם פעילות ענפה אלו הם אתרים גדולים ויש צורך לדעת לבנות אותם באופן המתאים ביותר לצרכיהם. צריך להבין, כי קיימים כללי ברזל הנדרשים בעת בניית אתרים ואין זה משנה לאיזה מטרות הוא משמש. מדובר על אפיונו, בחירת שמו וכתובתו כולל הסיומת שלה. משמעות האפיון היא הגדרת המוצר או השירות  אותו מוכרים וקהל היעד. השם חייב להיות מותאם לפעילות ולהגדיר את אופייה. לאחר שמגדירים אלמנטים בסיסיים אלו ממשיכים לבנותו ולעצבו על פי צרכי בעליו.

יציקת תכנים 

השלב הבא נעשה יחד עם הלקוח במסגרת שיחות ופגישות רבות. מומחי החברה ירצו ללמוד ולקבל מידע מהבעלים על העסק, צרכיהם, רצונותיהם ועוד.  בהמשך הם יתחילו לבנות את האתר. מערכת הניהול בעזרתה יוטמעו התכנים הינה, לרוב, וורדפרס. היא פופולארית מאוד ונחשבת לטובה מסוגה בזכות יתרונות רבים הגלומים בה. היא גמישה מאוד, קלה לתפעול ועם כלים רבי עוצמה. אתרים גדולים הינם מורכבים ויש לכלול בהם תבניות שונות להוספת דפים וטקסטים, להורדת אחרים, לניהול תגובות, לשינוי עיצוב, למכירות ופונקציות חשובות אחרות.

עיצוב

לצורת העיצוב יש חשיבות עליונה. המומחים משלבים בו תכנים מגוונים שכלולים בהם מלל, תמונות, איורים וכדומה. יש לבחור צבעים שולטים שאף משתלבים ביניהם ומושכים תשומת לב,  בנוסף, להוסיף באנרים, לבחור את הפונטים, למקם את הדפים לפי הסדר הנכון ועוד. הרצון והצורך הינם לבנות אתר עם תוכן עשיר, ידידותי למשתמש בעל תוכן עשיר שיהיה קל להתמצא בו. זאת כדי למשוך את הגולשים להישאר בו זמן רב ככל האפשר מה שיתרום להזמנות. מומלץ לקבל שירות מחברת בניית אתרים גדולים בעלת מוניטין.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה