צילום לחנויות אינטרנט

צילום לחנויות אינטרנט

תמונה יכולה להיות שווה אלף מילים אך לא פחות חשוב היא יכולה להיות שווה גם אלף לקוחות. למעשה לתמונה השפעה מכרעת על כמות המכירות שתהיה לכם באתר החנות האינטרנטית שלכם. זו הסיבה שמרבית בעלי החנויות הדיגיטליות משקיעים בשכירת צלם מקצועי המתמחה בצילום מוצרים כדי להפיק את התמונות המקצועיות ביותר לטובת הצלחת החנות. אז בין מפתח צמצם לעומק שדה, תריס ועדשה – יש עוד כמה מושגים קצת יותר פשוטים שניתן בעזרתם להגדיר תמונה טובה. אנו ממליצים לכם בחום לקרוא מעט בנושא בין אם אתם מצלמים את התמונות לחנות שלכם בעצמכם ובין אם אתם שוכרים איש מקצוע לעשות זאת (כך תוכלו לוודא שהוא עושה עבודה מקצועית). 

מדוע חשוב לדאוג לתמונות איכותיות ומקצועיות לאתר החנות שלכם?

תארו לכם מצב שבו הגולש נכנס לאתר מסוים והתמונות המוצגות בו לא מספיק טובות… הן נראות מטושטשות, לא מקצועיות או פשוט קטנות מדי ולא מציגות היטב את המוצר. הוא נכנס לאתר מתחרה ושם רואה את המוצרים מוצגים בבירור, ברזולוציה גבוהה עם תוכן טוב ליד התמונה שמציג את המפרט שגם מתאים למה שמוצג בתמונה. כמובן שהוא יעדיף לרכוש מהמתחרה וסביר להניח שהוא גם יחזור אליו ולא אליכם כאשר ירצה לרכוש עוד מוצרים. רוצים למכור יותר? קחו את המותג שלכם למקום הגבוה ביותר שתוכלו, החל מעיצוב המוצר, דרך צילום לחנויות אינטרנט של המוצר עצמו ועד לשיווק נכון עם התכנים והמסרים שלצד תמונת המוצר. 

צילום לחנויות אינטרנט עם צלם מקצועי:

כדי לחסוך לכם הרבה זמן והתעסקות, לימוד וניסוי וטעיה כדאי יהיה לשכור את שירותיו של צלם מקצועי ומנוסה, המתמחה בצילום מוצרים לחנויות שיוכל להפיק עבורכם את התמונות הנדרשות. הצלמים לרוב בעלי ידע וניסיון בפוטושופ ו/או תוכנת עריכה גרפית אחרת ואתם מבחינתם תקבלו את התמונות מוכנות לתצוגה כבר באתר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרי וויקס
חברת Wix נוסדה בשנת 2009 והחלה להרוויח כסף בעזרת לקוחותיה. כיום, לחברה יש יותר ממיליון משתמשים פעילים...
קרא עוד »
נוב 08, 2022
פרסום בערבית
פרסום הוא חלק מרכזי בתמהיל השיווק. זהו מקור הכנסה עיקרי עבור רוב החברות, והוא ממלא תפקיד חשוב...
קרא עוד »
נוב 29, 2022
מאגר תמונות מומלץ
כיום נעשה שימוש בתמונות בכל מקום, בעלי אתרי אינטרנט ברחבי העולם משתמשים מדי יום בתמונות באתר שלהם,...
קרא עוד »
אוג 19, 2022