צילום לחנויות אינטרנט

צילום לחנויות אינטרנט

תמונה יכולה להיות שווה אלף מילים אך לא פחות חשוב היא יכולה להיות שווה גם אלף לקוחות. למעשה לתמונה השפעה מכרעת על כמות המכירות שתהיה לכם באתר החנות האינטרנטית שלכם. זו הסיבה שמרבית בעלי החנויות הדיגיטליות משקיעים בשכירת צלם מקצועי המתמחה בצילום מוצרים כדי להפיק את התמונות המקצועיות ביותר לטובת הצלחת החנות. אז בין מפתח צמצם לעומק שדה, תריס ועדשה – יש עוד כמה מושגים קצת יותר פשוטים שניתן בעזרתם להגדיר תמונה טובה. אנו ממליצים לכם בחום לקרוא מעט בנושא בין אם אתם מצלמים את התמונות לחנות שלכם בעצמכם ובין אם אתם שוכרים איש מקצוע לעשות זאת (כך תוכלו לוודא שהוא עושה עבודה מקצועית). 

מדוע חשוב לדאוג לתמונות איכותיות ומקצועיות לאתר החנות שלכם?

תארו לכם מצב שבו הגולש נכנס לאתר מסוים והתמונות המוצגות בו לא מספיק טובות… הן נראות מטושטשות, לא מקצועיות או פשוט קטנות מדי ולא מציגות היטב את המוצר. הוא נכנס לאתר מתחרה ושם רואה את המוצרים מוצגים בבירור, ברזולוציה גבוהה עם תוכן טוב ליד התמונה שמציג את המפרט שגם מתאים למה שמוצג בתמונה. כמובן שהוא יעדיף לרכוש מהמתחרה וסביר להניח שהוא גם יחזור אליו ולא אליכם כאשר ירצה לרכוש עוד מוצרים. רוצים למכור יותר? קחו את המותג שלכם למקום הגבוה ביותר שתוכלו, החל מעיצוב המוצר, דרך צילום לחנויות אינטרנט של המוצר עצמו ועד לשיווק נכון עם התכנים והמסרים שלצד תמונת המוצר. 

צילום לחנויות אינטרנט עם צלם מקצועי:

כדי לחסוך לכם הרבה זמן והתעסקות, לימוד וניסוי וטעיה כדאי יהיה לשכור את שירותיו של צלם מקצועי ומנוסה, המתמחה בצילום מוצרים לחנויות שיוכל להפיק עבורכם את התמונות הנדרשות. הצלמים לרוב בעלי ידע וניסיון בפוטושופ ו/או תוכנת עריכה גרפית אחרת ואתם מבחינתם תקבלו את התמונות מוכנות לתצוגה כבר באתר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה