פרסום בלינקדאין – למה חשוב להשתמש ברשת זו?

פרסום בלינקדאין

כשאנחנו מדברים על רשתות חברתיות, בדרך כלל הכוונה שלנו היא לרשתות כגון פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, טיק טוק. אך ישנה רשת חברתית נוספת שמשתלם מאוד להשקיע בה, לפחות לגבי קהלים מסוימים, ספציפיים. 

מדובר על הרשת החברתית, לינקדאין. זוהי רשת חברתית עסקית המיועדת עבור אנשי מקצוע בתחומים שונים, בפרט בתחום ההייטק, פרסום, שיווק, מכירות, אשר מפרסמים את הפרטים שלהם ומנסים לנהל דרך הרשת הזאת נטוורקינג עסקי. מדובר ברשת שלא מיועדת לכלל הציבור ואיננה מיועדת לתרבות הפנאי אלא לתחומים עסקיים מאוד ספציפיים. 

אם כך עולה השאלה מדוע משתלם להשקיע בפרסום ברשת, למה נכון לעשות את זה והאם זה נכון עבור כולם או רק עבור גורמים מסוימים, ספציפיים. לפני שנענה על השאלה, חשוב לדעת, בטרם מתחילים לפרסם ולבקצע קידום בלינקדאין, אזי יהיה נכון מצידנו לשכור אנשי מקצוע שיעשו זאת עבורנו, וכן יהיה נכון לעשות זאת באמצעות כלים ואמצעים שיכולים לשרת את המטרות שלנו. 

מדוע נכון להשקיע ברשת, וכן למי זה משתלם?

לגבי השאלה מדוע נכון להשקיע בפרסום בלינקדאין התשובה היא מאוד פשוטה, יש לרשת לא מעט משתמשים בכל העולם, יתרה מזו, מדובר ברשת חברתית שהיא יחסית מאוד ממוקדת. כלומר, לא מדובר ברשת רחבה שעוסקת באינספור נושאים, אלא זו רשת שעוסקים בתחומי מקצוע מאוד ברורים, ולכן יהיה לנו מאוד קל להגיע אל קהל יעד אליו אנחנו רוצים לפנות, בארץ ובחו"ל. 

זה משתלם להשקיע ברשת הזאת עבור כל מי שמתעסק בתחום ההייטק, שיווק, מכירות, עיצוב, פרסום, תחומי מקצוע שנחשבים מאוד פופולאריים ברשת. בין אם זה מבחינת חברות שמתעסקות בתחום, בעלי מקצוע או אפילו אתרי אינטרנט שעוסקים בתחומים אלו ומציעים שירותים לקהל היעד שמשתמש ברשת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה