מה לומדים בקורס האקינג?

קורס האקינג נועד ללמד את התלמידים כיצד לפרוץ ולהגן על הנכסים הדיגיטליים שלהם. הקורס מתחיל ביסודות אבטחת המחשב, כגון פריצת מחשבים, הצפנה וניהול סיסמאות. לאחר מכן הוא עובר ללמד את התלמידים כיצד האקרים יכולים להשתמש בטכניקות של הנדסה חברתית כדי לקבל גישה לרשתות ולמחשבים. קורס זה יעזור לך ללמוד הרבה על אבטחת מחשבים וכיצד להגן על הנכסים הדיגיטליים שלך מפני האקרים. זהו קורס תמציתי שאינו מצריך ידע קודם באבטחת מחשבים.

מה לומדים בקורס האקינג?

קורס האקינג הוא סדרת שיעורים המלמדים את התלמידים את המיומנויות הנדרשות לפריצת מחשבים ולפריצה. הקורס מיועד לסטודנטים שרוצים ללמוד על אבטחת מחשבים ושיטות פריצה אתיות. הקורס נותן בסיס למערכות הפעלה של מחשבים, תכנות, תשתית רשת ואבטחת סייבר. התלמידים ילמדו כיצד לזהות נקודות תורפה במערכות שונות, וכן כיצד לבנות את הכלים שלהם מאפס. הקורס מכסה גם שיטות פריצה אתיות כגון הימנעות מהפיכת קורבן לפריצה או פגיעה בפרטיות של אחרים. 

מהי מתקפת סייבר? 

מתקפת סייבר היא ניסיון לפרוץ את אבטחת מערכות טכנולוגיית המידע. לאחר תחילת תקיפה, התוצאות יכולות לנוע בין גניבת נתונים סודיים לביטול או שיבוש שירות ועד להשתלטות על מערכות. מתקפת סייבר יכולה להתבצע על ידי וירוס מחשב או על ידי פולשים באמצעות טכניקות הנדסה חברתית או התקפות פיזיות. יצירה והרצה של מתקפת סייבר מוצלחת דורשת מיומנויות וידע מיוחדים בתכנות מחשבים, מערכות הפעלה, תשתית רשת וארכיטקטורת מערכת.

לסיכום:

הקורס נועד לעזור לך ללמוד את היסודות של פריצה. הוא מכסה כיצד האקרים משתמשים בכלים וטכניקות כדי לסכן מערכות. הקורס הוא קורס מזורז בפריצה אתית, והוא מציע היכרות עם כלים וטכניקות פריצה. תלמד כיצד האקרים משתמשים בכלים כגון הזרקת SQL, הצפת חוצץ והנדסה חברתית כדי לסכן מערכות. אתה גם תלמד כיצד האקרים משתמשים בטכניקות אלה כדי לקבל גישה לרשתות כגון דואר אלקטרוני, חשבונות מדיה חברתית ומידע אישי על המטרות שלהם. קורס זה מיועד למתחילים שרוצים להתחיל בתחום הפריצה האתית.

לפרטים בקרו באתר של See Security >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים חברה לשיווק דיגיטלי – כך תדעו אם מדובר במקצוענים
תעשיית השיווק הדיגיטלי צומחת ללא הרף. זה אומר שיש הרבה חברות שרוצות להיכנס לשוק הזה. מאמר זה מיועד...
קרא עוד »
יונ 23, 2022
פרסום בלינקדאין – למה חשוב להשתמש ברשת זו?
כשאנחנו מדברים על רשתות חברתיות, בדרך כלל הכוונה שלנו היא לרשתות כגון פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, טיק...
קרא עוד »
נוב 08, 2021
בניית חנות וירטואלית – הכל מתחיל בחיפוש
כשאנחנו מחליטים להקים חנות וירטואלית שתשרת את הלקוחות שמגיעים לאתר שלנו, עלינו לחשוב מהי הדרך הטובה...
קרא עוד »
דצמ 26, 2019