קורס יוניטי לילדים – מה לומדים במסגרת הקורס?

קורס Unity לילדים הוא סדרה של מדריכים ושיעורים המלמדים את היסודות של Unity. הוא משמש בדרך כלל למתחילים או לאנשים שאין להם ניסיון קודם עם מנוע המשחק. הקורס המלמד את התלמידים כיצד ליצור אפליקציות Unity. הקורסים מחולקים לחלקים שונים.

מטרת קורס אחדות זה היא ללמד ילדים על העולם הסובב אותם. הקורס יכסה הכל מביולוגיה וכימיה, לפיזיקה והנדסה. חשוב להכיר את היסודות של Unity, כדי שנוכל ליצור איתה משחק.קורס זה נועד ללמד ילדים כיצד להשתמש ביוניטי וכיצד הם יכולים לעשות איתה משחקים. הקורס מספק הוראות שלב אחר שלב כיצד ליצור משחק ב-Unity.

קורס Unity לילדים במחשבים נועד לעזור לילדים להבין וליישם את אבני הבניין של מדעי המחשב. הקורס ילמד אותם כיצד להשתמש במחשב, כיצד להתקין תוכנות, כיצד להשתמש בדפי אינטרנט, כיצד ליצור אתרים ואפליקציות אחרות, כיצד להשתמש בפונטים ובכלים נוספים המשמשים בשפות תכנות כמו HTML או CSS.

הירשמו לחוג מחשבים לילדים >>>

למה זה חשוב?

ההתעניינות של ילדים בטכנולוגיית מחשבים גדלה. הם מתעניינים יותר בטכנולוגיות העדכניות ביותר, כמו טלפונים ניידים וטאבלטים. זו הסיבה שהם צריכים להיות מסוגלים להשתמש בטכנולוגיות החדשות הללו בגיל צעיר כדי שיוכלו לעמוד בקצב של בני גילם. מטרת הקורס היא לעזור להם להכיר את כל סוגי הטכנולוגיה, כדי שיוכלו להתמצא בה בקלות.

ילדים הם לא רק העתיד שלנו אלא גם הווה. הם מתבגרים וגם הם צריכים ללמוד. אז עלינו לעשות כל שביכולתנו כדי לשמח אותם ולפתח את כישוריהם.

הקורס הוא משאב מקוון חינם לילדים ללמוד את יסודות המחשב והאינטרנט. הוא מלמד ילדים על חשיבות בטיחות האינטרנט, כיצד להשתמש במחשבים ובמכשירים אחרים וכיצד להשתמש במדיה חברתית. זהו קורס לילדים ללמוד כיצד להשתמש בטכנולוגיה ולבצע את העבודה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה