כל האמת על קישורים

תמהיל קישורים

אפילו בשנת 2021 (עוד מעט 2022) ולאחר אינספור עדכונים קטנים וגדולים כאחד של גוגל באלגוריתם שלה בשנים האחרונות עדיין אחד הפרמטרים המשפיעים והחשובים ביותר יהיו קישורים. ישנם קישורים פנימיים וקישורים חיצוניים. בכתבה זו נדבר על כמה נושאים הקשורים לקישורים חיצוניים שכדאי לכם להרחיב את הידע שלכם לגביהם אם אתם רוצים ליצור לעצמכם קישורים טובים ומועילים לאתר שלכם.

תמהיל קישורים

אז הדבר הראשון שנרצה לדבר עליו היום הוא כל הנושא של תמהיל קישורים . מכיוון שגוגל לא אוהבים שמקדמים יוזמים את הקישורים בעצמם ומעדיפים (בעולם מושלם) שהקישורים יגיעו באופן טבעי בלבד הרי שלא כך הדבר. לכן כדי לייצר לבוט של גוגל עולם דומה לזה שהוא רוצה לסרוק חשוב לייצר תמהיל קישורים מגוון וטבעי ככל האפשר. כלומר: קישורים מאתרים באיכויות שונות, כמות קישורים חודשית הגיונית וגם לא כל הקישורים ביום אחד, קישורים היוצאים מאנקורים שונים ומגוונים ולא מאותו ביטוי כל הזמן, לקשר לעתים לעמודים פנימיים ולעתים לעמוד הבית וכו'.

קישורים מפורומים ואינדקסים

בעבר כשרק כמות הקישורים הייתה נחשבת ולא בהכרח איכות הקישורים כמו היום אנשים היו פועלים להוציא קישור לאתר מכל חור אפשרי. הכי קל היה להוציא קישורים מפורומים ואינדקסים שונים. כיום קישורים מפורומים הם לא איכותיים במיוחד אם בכלל עוד יש להם כוח. קישורים מאינדקסים תלויים באיכות האינדקס ובסמכות של האתר. האפשרויות מצומצמות אך זה יכול לעזור במידה מסוימת.

החלפת קישורים

אז השאלה הגדולה היא איך משיגים קישורים חיצוניים התשובה היא אם אתם רוצים לייצר החלפת קישורים יעילה בקשו ממשתף הפעולה לקשר אליכם דרך אתר צד שלישי היושב על שרת אחר עם IP שונה. לדוגמה: אם אתם רוצים לקשר לאתר 1 שלכם מאתר 2 של הלקוח, הציעו ללקוח להעלות פוסט אצלכם באתר 1 אבל לקשר לאתר 3 שבבעלותו ולא חזרה לאתר 2.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום לחנויות אינטרנט
תמונה יכולה להיות שווה אלף מילים אך לא פחות חשוב היא יכולה להיות שווה גם אלף לקוחות. למעשה לתמונה...
קרא עוד »
נוב 13, 2021
העתיד של מערכות גיוס עובדים: למה לצפות
מערכות גיוס עובדים יכולות להציע מגוון רחב של תכונות, ובעתיד זה רק הולך להשתפר. הנה דוגמה למספר תכונות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
אילו נושאים נלמדים בקורס סייבר ואבטחת מידע?
שיעורים בנושאים מגוונים ומעניינים: ניתוח נתונים בסיסי תסריטים בסיסיים או תכנות מבוא הגנת...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020