מאגר תמונות מומלץ

כיום נעשה שימוש בתמונות בכל מקום, בעלי אתרי אינטרנט ברחבי העולם משתמשים מדי יום בתמונות באתר שלהם, אנשי שיווק מעלים קמפיינים שיווקים עם תמונות וגולשים ברשתות החברתיות משתמשים לא פעם בתמונות ממאגר תמונות.

על מנת להשיג תמונות חוקיות יש צורך להירשם אל מאגר תמונות מומלץ. אחרת, אתם עשויים להיות בסכנת תביעה על זכויות יוצרים. יש היום כל מיני מאגרים שחלק מהם השימוש בהם הוא חינם וחלק מהם השימוש הוא בתשלום. בשורות הבאות נפרט על חלק מהם

מאגרי תמונות מומלצים לשימוש

אם אתם מעלים פוסטים קבוע באתר שלכם כי אתם עושים קידום אתרים או מעצבים אתר קטן ואתם לא רוצים להשקיע סכומים אדירים של כסף על תמונות. תוכלו לקחת תמונות ממאגרי תמונות חינמים. למרות שהשימוש בהם חינם בחלק מהם תידרשו לכתוב קרדיט, לכן גם פה שימו לב כי אתם קוראים את האותיות הקטנות של שימוש בתמונות כדי שלא תסבכו עם הפרת זכויות יוצרים.

להלן חלק מהמאגרים המומלצים לשימוש:

Pixabay – הוא אחד מאתרי אחסון התמונות הגדולים בעולם. הוא משמש גם על ידי אנשים לפרסום תמונות וסרטונים. באתר יש אוסף עצום של תמונות, ומשתמשים יכולים לחפש תמונות על סמך מילות מפתח מסוימות.

השימוש ב- Pixabay לגמרי חינם – אך גם פה עליכם להבין אם נדרש להוסיף קרדיט בעת שימוש בתמונה

Flickr – פליקר הוא אתר שיתוף תמונות בבעלות יאהו. האתר הוא אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר. יש לו למעלה מ-650 מיליון משתמשים, והוא הפך לאחד האתרים הפופולריים בעולם. חלק מהתמונות בפליקר הן בתשלום וחלק חינמיות. גם פה מוטב שתוודאו אם ניתן להשתמש בהם.

Depositphotos – מאגר תמונות סופר איכותי, יש תמונות במגוון שלם של נושאים שיכולים להתאים לכל אחד.  Depositphotos  מציע מגוון של חבילות כך שכל אחד ואחת מכם יכול למצוא את עצמו שם. 

לסיכום, שימוש בתמונות אינו עניין של מה בכך, כאשר אתם מעלים תמונות לאתר שלכם (תמונה שלא אתם צילמתם) אתם חשופים לתביעה בגין הפרת זכויות יוצרים. לכן אם אתם משתמשים בתמונה מוטב שתעשו את זה באופן חוקי ותורידו תמונות רק לאחר שקראתם את החוקים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבטחת מידע בענן
כיום השאיפה היא לצמצם כמה שיותר שטח אחסון בשרתים של הארגון, לבצע מיקור חוץ לקבלת שירותי מחשוב...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
למה כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנויות אונליין?
היום כמעט ואין עסק שאין לו אתר אינטרנט. ואם לרוב העסקים יש אתר אינטרנט, לרבים מהם יש חנויות אונליין....
קרא עוד »
פבר 25, 2020
בניית אתר מכירות מקצועי
בניית אתר מכירות מקצועי / חנות וירטואלית הוא הרבה יותר מכפי שזה נראה. נדרשת השקעה רבה וזמן ארוך מאוד...
קרא עוד »
פבר 15, 2022