תכנות משחקים לילדים

laptop-336373_640

הטכנולוגיה ממלאת בחיים המודרני תפקידים חיוניים. רובנו כבר לא מסוגלים לדמיין איך ייראה העולם בלעדיה ועדיין – המגמה הזו רק צפויה להתפתח יותר ולהשפיע על כל תחומי החיים.

אז איך אפשר לעזור לילדים שלכם להשתלב עולם כזה – כבר עכשיו?

למה צריך תכנות משחקים לילדים?

הורים שמבינים את הכיוון אליו צועד העולם יודעים כי הילדים שלהם יצליחו להשתלב טוב יותר בעולם התעסוקה ולהבין יותר טוב את העולם שסביבם – אם תהיה להם גישה לשפה הכי מדוברת בשנים האחרונות – שפת התכנות.

זוהי שפה לכל דבר, שצריך להבין אותה כדי להשתלב בתחומים רבים, אבל גם ובעיקר, כדי להיות צעד אחד לפני כולם בעתיד שרובו ככולו, מבוסס על עולם הדיגיטל.

אז איך תכנות משחקים נכנס לתמונה? לקריאה אודות לימודי יוניטי לילדים

ילדים לומדים הכי טוב כשכיף להם

למידה מבוססת חוויה זו לא המצאה שלנו ובכל זאת – ילדים לומדים הכי טוב (וגם מבוגרים בעצם) כשהנושא מעניין אותם באופן אישי. נושא רלוונטי, מהנה וחוויתי הוא הדרך הטובה ביותר ללמד ילדים משהו חדש.

לכן, אנחנו מאמינים שילדים לומדים תכנות בצורה האופטימלי, כשהם לומדים לתכנת משחקים.

ככה הם יכולים ליצור משהו שבאמת מעניין אותם, להראות לחברים משהו שגם החברים יכולים להבין ולהעריך ובעיקר – ללמוד תכנות תוך כדי תנועה, לחוות הצלחה ולגלות שלמידה ואפילו עבודה – יכולות להיות מהנות מאוד.

לסיכום

תכנות משחקים לילדים היא הדרך האופטימלית ללמד ילדים ידע מורכב ומעשי, תוך כדי לחוויה, הנאה ויצירה של תוצרים שבאמת מעניינים אותם.

הטמעה של חווית למידה כזאת יכולה להשפיע על צורת החשיבה של הילדים לטוו הארוך, ללמד אותם שלמידה ועבודה הן לא רק חובות, אלא יש להם שכר משתלם ומהנה בצידן.

כך הילדים יכולים לצאת לעולם עם כלים אמיתיים ושימושיים שישרתו אותם עכשיו וגם עוד שני רבות בעתיד. למידע בנושא לימודי פיתוח אפליקציות לילדים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה