מה זה SSL?

SSL הוא פרוטוקול הצפנה המשמש לאבטחת תקשורת בין שרת ללקוח. הוא נמצא בשימוש נרחב בעולם האינטרנט, במיוחד באתרים האוספים מידע אישי מהמשתמשים שלהם. פרוטוקול ה-SSL פותח על ידי Netscape ושוחרר לראשונה בשנת 1995. הוא הפך לתקן התעשייה לתקשורת מאובטחת עם חברות רבות שאימצו אותו עבור ערוצי התקשורת שלהן.

SSL הוא ראשי תיבות של Secure Sockets Layer, שהוא פרוטוקול שעוזר ליצור חיבור מאובטח בין שני מכשירים. אם אתה תוהה מה המשמעות של SSL, זה ראשי תיבות של Secure Sockets Layer. זהו פרוטוקול שעוזר ליצור חיבור מאובטח בין שני מכשירים. אתרים יכולים להשתמש ב-SSL כדי להצפין את הנתונים שהם משדרים ומקבלים דרך הרשת, ולמנוע האזנת סתר ושיבוש על ידי צדדים שלישיים.

פתרון אבטחה מתקדם לאתרי אינטרנט

SSL מספק אבטחה על ידי הצפנת הנתונים, כולל המידע שאתה שולח ומקבל מהדפדפן שלך לשרת ולהיפך. המשמעות היא שהנתונים שלך יהיו בטוחים מפני האקרים ומרגלים שעלולים ליירט אותם. פרוטוקול SSL הוא תקן תעשייתי לאבטחת תעבורת אינטרנט, אך אין זה דרישה לכל אתרי האינטרנט להשתמש בהצפנת SSL.

SSL מספק הגנה נוספת לנתוני המבקרים באתר שלך על ידי הצפנת המידע שלהם. זה גם מגן על האתר מפני פריצה או ריגול על ידי תוקפים. תעודת SSL היא כלי אבטחה חיוני לכל אתר אינטרנט. זוהי תעודה דיגיטלית המצפינה את המידע המועבר בין שרת האינטרנט לדפדפן. כשזה מגיע לאתרי אינטרנט, תעודת SSL מספקת הגנה נוספת הן למבקרים והן לבעלי האתרים על ידי הבטחה שכל המידע האישי שלהם מוצפן בזמן שהוא עובר דרך האינטרנט.

תשמרו על האתר שלכם מאובטח

תעודת SSL יכולה להירכש על ידי כל אחד עם שם דומיין, אך בדרך כלל מומלץ להשתמש באחד כאשר אתה מוכר מוצרים באינטרנט עם שירות סליקה כמו /טרנזילה/https://www.interspace.net או מארח נתונים רגישים כגון מידע פיננסי, בדקו זאת באתר אינטרספייס אירוח אתרים. חשוב להשתמש ב-SSL באתר שלך מכיוון שהאקרים יכולים בקלות לגנוב מידע אישי ולהשתמש בו למטרותיהם אם הם יכולים לגשת לאתר ללא הצפנה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיבוי בענן – הגיע הזמן שהעסק שלך יתקדם
אם אתם רוצים לקחת את העסק שלכם לשלב הבא מבחינת ההתקדמות הטכנולוגית, או במילים אחרות אתם רוצים לשים...
קרא עוד »
יול 03, 2021
תובנות חיוניות להצלחת סטארט-אפ
ככל שהנוף היזמי ממשיך להתפתח, סטארטאפים מתמודדים עם אתגרים והזדמנויות ייחודיות. מתוך ניסיון...
קרא עוד »
ינו 24, 2024
מה זה bet365
Bet365 היא חברת הימורי ספורט שנוסדה בשנת 2000. היא הייתה יצרנית ההימורים המקוונת הראשונה שהציעה סטרימינג...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023