בניית חנות וירטואלית – הכל מתחיל בחיפוש

בניית חנות וירטואלית

כשאנחנו מחליטים להקים חנות וירטואלית שתשרת את הלקוחות שמגיעים לאתר שלנו, עלינו לחשוב מהי הדרך הטובה ביותר שהם יכולים להגיע אל כל מוצר ומוצר בחנות, על מנת שיוכלו להתרשם מהם ולרכוש אותם.

באופן טבעי, המטרה שלנו היא שהם יוכלו להגיע אל מוצר מסוים, להזמין אותו ומשם להגיע אל מוצרים נוספים שקשורים אליו או מוצרים אחרים שיכולים להתאים להם. למשל, אם אנחנו מוכרים בגדים, אז סביר להניח שאנחנו נציע לצד החולצות, גם מכנסיים, חגורות, ז'קטים, ודברים נוספים. אנחנו ננסה לנצל את ההזדמנות שהגולשים מחפשים מוצר מסוים ומוכנים לקנות אותו, בשביל שיקנו מוצרים נוספים שאנחנו מציעים להם.

גם עבור הגולשים שלנו זה יכול להוות יתרון, מאחר וכך הם לא צריכים לחפש את אותם מוצרים במקומות אחרים, הם יכולים לבצע את ההזמנה באותה חנות, ולא לשלם פעמיים על משלוח או על ההזמנה עצמה.

לכן כשאנחנו ניגשים לבנות חנות וירטואלית, יש משמעות לא רק לפרטים שאנחנו שמים בחנות, אלא גם לדרך לחפש כל פרט ופרט באופן נוח ופשוט וכמובן גם להזמין כל מוצר בצורה נוחה ובטוחה.

לשמחתנו הרבה, אנחנו יכולים למצוא חברות כמו my web, אשר מתמחות בכל הנושא של בניית חנויות וירטואליות עבור עסקים שונים, מה שכמובן מאפשר לנו לשכור את שירותיה וליהנות מחנות איכותית שתוכל לספק לנו את השירות הטוב ביותר.

מה צריך לדעת על חיפוש בחנויות וירטואליות

הכלל הפשוט הוא, שהחיפוש צריך להיות מאוד ממוקד מצד אחד ומצד שני, להגיע לכמה שיותר מוצרים שקשורים אחד לשני. בין אם זה דרך סוג, בין אם זה דרך מוצרים משלימים, בין אם זה היבטים אחרים שקשורים כך או אחרת למוצרים אותם אנחנו מבקשים למכור לגולשים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה