קידום אתרי וויקס

חברת Wix נוסדה בשנת 2009 והחלה להרוויח כסף בעזרת לקוחותיה. כיום, לחברה יש יותר ממיליון משתמשים פעילים חודשיים. החברה צומחת מאז וכיום היא אחד הכלים הפופולריים ביותר לבניית אתרים ועיצוב.

וויקס היא פלטפורמה ליצירת אתרים המאפשרת למשתמשים ליצור אתרים בעלי מראה מקצועי בעצמם. פלטפורמת וויקס משמשת חברות רבות לקמפיינים שיווקיים באתרים שלהן. וויקס היא פלטפורמת תבנית אתרים. זה מאפשר לך לעצב אתר משלך ולהפעיל אותו תוך דקות. זאת פלטפורמה ליצירת אתרים המאפשרת לך ליצור אתר משלך בתוך דקות. אתה יכול להשתמש בו כדי לקדם את העסק, המוצרים, השירותים או האירועים שלך.

המטרה העיקרית של כלי קידום אתרים בגוגל מבית Wix היא לגרום לאתר שלך להיראות טוב ואטרקטיבי יותר על ידי הוספת כמה תמונות וטקסט סביב התוכן. זה יכול לשמש לשיווק במדיה חברתית, קמפיינים שיווקיים בדוא"ל, קידום פוסטים בבלוג ומטרות קידום מכירות אחרות.

איך תקדם את האתר שלך בוויקס?

זה בסיסי וקל לשימוש, אבל נעבור על האפשרויות השונות הזמינות. הם מחולקים לשלוש כרטיסיות: תמונות – מאפשר לך להעלות תמונות משלך לראש האתר שלך. אתה יכול גם להוסיף טקסט מתחת להם במידת הצורך. יש כפתור שמאפשר לבחור את כל הטקסט או רק מסויים. זוהי תכונה חשובה מאוד אם אתה משתמש ב-Wix ורוצה את הנושא בצורה נכונה ללא הסחות דעת.

קידום אתר Wix (קראו על קידום אתרים לרופאים), הוא סוג הקידום הפופולרי ביותר. זה כרוך בעבודה רבה הן מהלקוח והן מהסוכנות. הלקוח צריך ליצור דף נחיתה לאתר שלו ולאחר מכן לקדם אותו במדיה החברתית. זה מייצר הרבה עניין ולידים. לאחר מכן, על הסוכנות מוטלת המשימה למצוא אנשים שיעברו ניסיון חינם של השירות, ינהלו את כל האינטראקציה עם הלקוחות עד לתקופת הניסיון, ואז כשהם מוכנים להירשם לגרסה בתשלום שלהם, הם יוכלו לעשות זאת באתר Wix . 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 יתרונות בשיווק שותפים מפי אדם טל
אדם טל הביא את עולם שיווק השותפים לארץ, כאשר הוא הצליח להתעשר ממנו ולשנות לחלוטין את כל נסיבות החיים...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
עזרה בכתיבה אקדמית – איזו עזרה אפשר לקבל וממי?
זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה האקדמית? כמובן, שמומלץ שלכותב העבודה תוכלו לקבל סוגים שונים של עזרה. בדרך...
קרא עוד »
נוב 03, 2020
עיצוב דוחות, טיפים לעיצוב נכון
דוח הוא מסמך שנועד להעביר מידע לקהל מסוים. הוא משמש בדרך כלל על ידי אדם או ארגון אחד כדי להעביר מידע...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023