קורס הייטק ללא ניסיון –האם זה אפשרי?

נהוג לחשוב, אם אנחנו בוחרים ללמוד תחום מקצועי מסוים, סביר להניח שאין לנו ידע וניסיון בתחום, ודרך הקורס אנחנו מבקשים לרכוש אותו. זה הגיוני מאוד, כך נהוג בכל מקצוע ובכל תחום. אנחנו לא יכולים לרכוש ניסיון או ידע, אם לא למדנו את התחום לפני כן. 

עם זאת, ישנם תחומים אליהם אנחנו אמורים לכאורה להגיע עם ניסיון מסוים. למשל, תחום ההייטק. ישנם קורסים מסוימים המחייבים ניסיון בין אם זה בתחום באופן כללי ובין אם זה בהיבטים מסוימים שלו. ההסבר הוא, כך אנחנו יכולים לייצר תהליך למידה נכון, כך אנחנו לא צריכים להתחיל מאפשר אלא יכולים להתחיל משלבים הרבה יותר מתקדמים. 

אך זה לא נכון לגבי כל תחום. ישנם הרבה מאוד תחומים בעולם ההייטק אותם ניתן ללמוד גם אם אין לנו ניסיון. זו הסיבה אגב, שלא רק חבר'ה צעירים נרשמים לקורסים אלו מתוך כוונה להשתלב בענף זה, אלא גם חבר'ה מבוגרים המבקשים לעשות הסבה למקצועות הייטק. 

איך זה עובד בדיוק? 

בשביל ללמוד במסלול שמציעים קורסי הייטק אונליין ללא ניסיון, עלינו לברר תחילה מה כולל הקורס וכיצד אנחנו יכולים להשתלב בו. אנחנו צריכים לבדוק מה בדיוק הקורס מציע, מה תוכנית הלימודים מספקת לנו ואיך אנחנו יכולים להשתמש בה בשביל לרכוש את הידע הנדרש, וכן את הניסיון שאנחנו צריכים בשביל שבסופו של דבר אנחנו נוכל לעסוק בתחום באופן מקצועי.

חשוב לציין, סביר להניח שעם הזמן אנחנו נצטרך להשתמש באמצעים הרבה יותר משמעותיים, נצטרך לרכוש מספיק ניסיון בשביל שנוכל ללמוד שיטות יותר מתוחכמות. קורס הייטק ללא ניסיון, הוא לא קורס שבהכרח מאפשר לנו לעבוד בכל תחום אף הוא פותח לנו מספיק דלתות ומאפשר לנו למצוא עבודה בתחום. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה