משמעות הצבע והדילדו שלך

דילדו הפך להיות מוצר שיש כמעט בכול שידת לילה. גברים ונשים נהנים להשתמש בו וכיף לקנות אותו, בעיקר כשחנויות מין מציעות מגוון רחב של מוצרים. דילדו כידוע, נועד להחדרה אנאלית או וגינאלית והוא מוצר מעולה לעינוג עצמי או הדדי. 

אם אתם רוצים לבחור דילדו לפי צבע – כדאי שתשימו לב למשמעות של צבעים בהקשר של המוצר הזה.

אז מה משמעות הצבע והדילדו שלך? הנה מידע חשוב במיוחד:

דילדו שקוף מקריסטל

דילדו שקוף או עשוי קריסטל הוא מוצר יפה ומענג. מדובר בדילדו עשוי זכוכית מחוסמת המספקת החדרה עוצמתית וגם מעוצבת. מדובר במוצר שנעים לגעת בו וקל להחדיר אותו. אביזר מין מסוג זה גם סקסי וגם חזק ועמיד. הוא קל לניקוי ומעולה לשימוש אנאלי. 

דילדו שחור 

דילדו שחור בדרך כלל גדול יותר מהממוצע. צבע שחור נועד להבליט את מוצרי המין שמתאימים למתקדמים ולאוהבי הסקס הקשוח או האקסטרים. דילדו כזה יהיה בדרך כלל במידות של  28 ס"מ אורך, ו 6 ס"מ רוחב בממוצע. לכן דילדו ענק מומלץ למי שכבר מנוסה בשימוש באביזר מין מסוג זה. 

דילדו בצבע גוף

זהו מוצר טבעי יותר שמתאים למתחילים ולמשתמשים מנוסים. כיום אפשר למצור דילדו למתחילים בצבע גוף, או דילדו בינוני לגברים ונשים להחדרה וגינאלית או אנאלית. אבל אל תטעו! דילדו בצבע טבעי או צבע גוף יכול להיות גם גדול. כך אפשר למצוא דילדו בצבע גוף במידות של  26 ס"מ אורך 5 ס"מ רוחב. 

בנוסף לכך, תוכלו למצוא דילדו רוטט, דילדו מחובר לסטראפ און, ויש גם מוצר מיוחד עם חספוס להנאה מרבית. אז זה הזמן לבחור את המוצר המתאים לכם ביותר ולקבל אותו במשלוח דיסקרטי ומהיר מתוך קטלוג של חנויות סקס איכותיות בלבד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היכן כדאי ללמוד מערכות מידע?
כיום יש לא מעט אפשרויות בהן ניתן ללמוד מערכות מידע. מקצוע זה נחשב למבוקש במיוחק כיום ועל כן הנהירה...
קרא עוד »
אוג 12, 2020
סכנות באינטרנט – 5 סימנים מזהים לפישינג
כל מי שחשוף לרשת המקוונת חשוף גם לסכנות שונות. ולא מדובר על דברים זניחים או נזקים פעוטים. חשוב להבין...
קרא עוד »
פבר 02, 2020
באלו מקרים ניתן להציל מידע מהדיסק הקשיח?
ישנם מקרים שבהם הדיסק הקשיח נמצא במצב שלא ניתן לשחזר ממנו שום דבר, אפילו פיסת מידע. המקרים יכולים...
קרא עוד »
אפר 19, 2021