בניית אתרי וורדפרס – איך להתחיל?

בניית אתרי וורדפרס

כיום הרבה יותר פשוט וקל לבנות אתר אינטרנט באופן עצמאי, לעומת שנים קודמות בהם היה צריך להיעזר באנשי פיתוח ומתכנתים שיבנו עבורנו אתרים. בעבר כדי לבנות אתר היה צריך להיות ידע מקצועי בשפות קוד ופיתוח, לצורך יצירה והקמה של אתר אינטרנט חדש מההתחלה.

אבל היום הכל הרבה יותר פשוט, מכיוון שקם הצורך של אתרי אינטרנט לכל עסק וחברה – חברות רבות מעניקות את האפשרות של בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט באמצעות הפצה של מערכות ניהול תוכן ידידותיות למשתמש, וללא צורך בידע טכני או תוכנה. בין מערכות ניהול התוכן הפופולריות בשימוש נכון להיום, ניתן למצוא את מערכת וורדפרס.

מהי מערכת וורדפרס

מערכת וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המאפשרת בנייה של אתרים, עמודי נחיתה ועוד באופן עצמאי וחופשי. המערכת הינה חינמית לחלוטין, כך שכל אחד יכול להתקין את המערכת אצלו במחשב, ולהתחיל לבנות אתר או דף נחיתה ללא תלות במתכנתים, אנשי פיתוח או ידיעה והבנה בשפות קוד כאלו ואחרות.

כיום ניתן לראות מגוון אתרים שונים הנבנים על גבי המערכת הזו, החל מדפי נחיתה מעוצבים הכוללים דף אינטרנט אחד בלבד, דרך אתרי בלוגרים קטנים ועד אתרי ענק השייכים לחברות שונות, כמו גם אתרי מכירות שונים המאפשרים הקמה של חנות מקוונת.

כך תבנו אתר בקלות ובמהירות

מעוניינים להקים לעצמכם אתר אינטרנט באמצעות וורדפרס? ברוכים הבאים אל עוד מאות אלפי משתמשים המשתמשים במערכת הזו – והספירה עוד נמשכת..

אלו השלבים העיקריים בתהליך בניית אתרים במערכת וורדפרס:

  • בחירת דומיין מתאים – דומיין הוא כתובת של כל אתר אינטרנט, אותה כתובת המופיעה בחלק העליון של המסך בשורת ה-URL. תוכלו להחליט איזה דומיין הכי מתאים לאתר שלכם, וכמובן העדיפות כי הוא ייצג את הקונספט המרכזי של האתר שלכם.
  • רכישת שטח אחסון – השלב הבא הוא רכישה של שטח אחסון בו יאוחסן האתר שלכם, לרוב זה יהיה שרת וירטואלי.
  • התקנת מערכת וורדפרס – ברגע שיש לכם שטח אחסון, תוכלו להתקין את מערכת וורדפרס במהירות ובקלות, ובלחיצת כפתור פשוטה.
  • מתחילים לבנות ולעצב כיד הדמיון – זהו, מזל טוב! יש לכם אתר וורדפרס פעיל. כעת תוכלו להתחיל ולעצב את האתר שלכם עם מגוון תבניות, תוספות ופיצ'רים מיוחדים שוורדפרס מציעה לכלל המשתמשים.

קראו בלינק https://industrialstrengthsem.com/twenty-five-advantages-of-organic-seo-that-you-have-to-know-about אודות יתרונות אתר וורדפרס בקידום אורגני.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודה בהייטק ללא תואר – האם זה אפשרי?
להיות רופא בלי תואר אקדמאי – זה בלתי אפשרי. גם מהנדסים ועורכי דין, חוקרים בכירים ופרופסורים חייבים...
קרא עוד »
מאי 28, 2022
קידום אתרי וורדפרס
וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר. יש לו הרבה תוספים, ערכות נושא ווידג'טים שיכולים...
קרא עוד »
יול 12, 2022
קורסים באינטרנט בתקופת הקורונה
תקופת הקורונה אילצה אותנו להסתגל לתנאים חדשים, מצב שונה מכל מה שהכרנו בעבר מאחר ולא יכולנו לצאת...
קרא עוד »
אוג 16, 2020