מקפיא אמבטיה – מתי נצטרך כזה?

האם אתם רוצים שחברת המסחר או ייצור המזון שלכם ייראו נוחים, מסוגננים ויעמדו בסטנדרטים מודרניים? ואז, קודם כל, כדאי לשים לב לציוד ההקפאה של אזור המכירה או אזורי הייצור. איכות ציוד ההקפאה היא שקובעת במידה רבה את רמתו של המזון הנמכר ללקוחות. בבחירת ציוד הקפאה רצוי לדעת בדיוק לאיזו מטרה הוא נחוץ והיכן מתכננים להשתמש בו. ישנם מקפיאים שוכבים, אלא הם מקפיאי אמבטיה,  ומקפיאים עומדים. אם אתם מנהלים עסק מסחרי של מזון ומשקאות, קייטרינג או שירותי מזון, אז כדאי לכם לשקול ברצינות רכישת מקפיא אמבטיה

יתרונותיו של מקפיא אמבטיה

מדחסים חזקים יותר- המדחס הוא הלב של מערכת הקירור. המדחס מזיז את נוזל הקירור בכל היחידה, ובכך מווסת את הטמפרטורה הכוללת. מקפיא אמבטיה הוא בעל מדחס גדול וחזק יותר מאשר מקפיא רגיל. למעשה, מדחסים מסחריים הם לרוב פי שניים ממדחסי מקפיא ביתיים. זו אחת הסיבות המשכנעות שבגללן כדאי לבחור במקפיא מסחרי כדי לספק קירור אמין לעסק שלכם.

העמידות הטובה ביותר- במסעדה מסחרית או בחנות מזון ומשקאות, דלתות המקפיא נפתחות בתדירות גבוהה הרבה יותר. הרי מכינים יותר ארוחות ביום בבית קפה מאשר במשפחה רגילה. לכן, אתם צריכים מקפיא עמיד יותר בשימוש תכוף. למשל, למקפיא מסחרי יש צירים חזקים ואמינים יותר שיכולים לעמוד בלחץ של סביבה מסחרית. ידיות מקפיא אמבטיה גם כן מסוגלות לעמוד בפתיחה וסגירה חוזרת ונשנית במהלך יום עבודה.

מקפיא אמבטיה הפתרון האולטימטיבי לשימוש מסחרי

בנוסף להיותו חזק ועמיד, מקפיא אמבטיה תוכנן במיוחד עם כל התכונות המתאימות לשמש כמקפיא תעשייתי. הרי פנים של מקפיא מסחרי יהיה שונה ממקפיא רגיל כי נעשה בו שימוש שונה. דבר חשוב בכל הנוגע למקררים ומקפיאים מסחריים הוא ניקוי עמוק, בדיוק מסיבה זו מקפיא אמבטיה נועד להקל על ניקוי עמוק תעשייתי, מאחר ויש להפשיר מקפיאי אמבטיה בתדירות נמוכה יותר מאשר מקפיאים עומדים, דבר שמקל על אופן תחזוקה שותף.

למגוון נוסף של מוצרי חשמל היכנסו לאץר: https://www.kreizman.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה