סרטוני תדמית לחברת סטארטאפ

סרטוני תדמית לחברת סטארטאפ

סרטוני תדמית לחברת סטארטאפ מהווים את הדרך היעילה ביותר, על מנת להעביר מסרים שיווקיים לקהל היעד. ניתן להשתמש בסרטוני התדמית על מנת להגדיל את החשיפה לעסק ולמוצרים שהוא מספק. זוהי דרך מעולה להגדיל את אחוזי ההמרה, היות ורוב האנשים ירגישו בנוח יותר לרכוש מוצר לא מוכר, לאחר שהם צפו בסרטון שמסביר את היתרונות של המוצר ואת הייחודיות שלו. למעשה, רוב האנשים מעידים כי הם חווים תחושת ביטחון גדולה יותר, לאחר צפייה בסרטון תדמית של חברה מסוימת. זוהי דרך יעילה לאפשר לצופה להרגיש שהוא מכיר את החברה ואת הנפשות הפועלות בה, דבר שיוצר באופן אוטומטי תחושת הזדהות וקרבה. מעבר לכך, כדאי לזכור כי בעידן המודרני רוב האנשים יעדיפו לראות סרטון באורך של דקה או שתיים, במקום לקרוא טקסט ארוך ומייגע. לכן ניתן באמצעות סרטון מקצועי לזקק את המסרים החשובים ביותר של החברה, ובכך לשמור על ערנות הצופים ועל הקשב שלהם.

סרטוני תדמית לחברת סטארטאפ – טיפים לסרטונים מוצלחים יותר

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות שמתמחות בתחום, אך רק מעטות מהן כמו וידאו גורו מסוגלות לספק מוצר איכותי וברמה הגבוהה ביותר. חשוב לעבוד עם חברה מנוסה, על מנת להפיק סרטונים המותאמים באופן מושלם לצרכים של החברה. למשל, חברה שמעוניינת להגדיל את החשיפה למוצרים או לשירותים שלה, תזדקק לסרטון מסוג שונה, מאשר חברה שמעוניינת להגדיל את אחוזי ההמרה או לשפר את יחסי הציבור שלה. כמובן שכולם היו רוצים ליהנות מכל היתרונות האפשריים של סרטוני תדמית, אך הניסיון להתאים את הסרטון למספר רב של מטרות שונות, עלול לגרום לסרטון בינוני ופחות יעיל. לכן מומלץ להתמקד במטרה אחת, במטרה להפיק סרטון הממוקד בדיוק למסרים המתאימים. 

כמו כן, מומלץ להחליט מראש על קהל היעד של הסרטון, היות והמסרים השיווקיים אמורים להיות מופנים אליו. במידה וקהל היעד הוא הלקוחות, כדאי יהיה להדגיש את היתרונות למשתמש ואת הצורה שבה המוצר יכול לשפר את איכות החיים. לעומת זאת, במידה והמוצר מיועד למשקיעים, כדאי להדגיש את הייחודיות שלו, סיכויי ההצלחה שלו, הטכנולוגיה שעליה הוא מבוסס וכדומה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה