באלו מקרים ניתן להציל מידע מהדיסק הקשיח?

ישנם מקרים שבהם הדיסק הקשיח נמצא במצב שלא ניתן לשחזר ממנו שום דבר, אפילו פיסת מידע. המקרים יכולים להיות שונים, הם משתנים בהתאם למעבדת השחזור, ולעיתים אין הרבה מה לעשות. במאמר זה, נפרט באלו מקרים יהיה ניתן להציל את המידע מהדיסק הקשיח שלכם, בואו נתחיל.

 

כאשר קיימים חלקים זמינים לדיסק הקשיח

שחזור מידע מהדיסק הקשיח לעיתים מלווה בהחלפת חלקים פנימיים שנשרפו או שאינם עובדים עוד. ברוב המקרים, מרבית מעבדות השחזור מחזיקות חלקי חילוף בשביל עבודות כאלה ואחרות. כאשר מדובר בדיסק קשיח של מעל 10 שנים, שלא מיוצר עוד, יהיה מאוד קשה להשיג את חלקי החילוף הנדרשים. במקרים כאלה, יהיה מאוד קשה לשחזר את הדיסק הקשיח, אבל מרבית מהחברות עדיין מחזיקות חלקים נדירים וישנים. אין לכם מה לדאוג, סיכויי ההצלחה גם בדיסקים של 10 שנים ויותר הם כ- 97%.

 

כשהחלק שאחראי על אחסון המידע לא נפגם בצורה משמעותית

ישנם המון חלקים פנימיים בדיסק הקשיח, חלקם מתפקדים לצורך כתיבה וקריאה, וחלקם לאחסון. ברוב המקרים, אם החלקים שאחראים על סריקת המידע נפגמו, יהיה ניתן לשחזר את המידע כמעט ב- 97% אחוזים. ומהצד השני, כאשר החלק שאחראי על אחסון המידע נפגם ונהרס בצורה משמעותית, לא יהיה ניתן לשחזר את המידע ברובו. ברוב המוחלט של המקרים, האחסון נמצא על הדיסק עצמו, או על רכיבי הפלאש. באופן נפוץ, החלקים הפנימיים שנפגמו לא אחראיים על המידע ישירות ולכן יהיה ניתן לשחזר את המידע.

 

כשהמחיצות של המידע לא אותחלו בצורה דרסטית

ניתן יהיה לשחזר את כלל המידע מהדיסק הקשיח כאשר המחיצות הפנימיות לא הותחלו בצורה נקייה. מחיצות הדיסק הקשיח הם בעצם הכוננים הווירטואליים של המחשב, אם המחיצה פגומה ולא בוצעה בה התקנה מחודשת או התחול משמעותי, ברוב המקרים יהיה ניתן לשחזר את המידע אחורה. במקרים כאלה, פנייה לחברת שחזור מידע תעלה את האחוזים משמעותית ולכן תהיה האופציה הנכונה ביותר.

המחשב קרס? זקוקים למידע בדחיפות? פנו עוד היום למעבדת שחזור מידע טיק טק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים לשיווק נכון בווידאו
אם אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם בצורה חכמה כדי לשווק את העסק שלכם בהצלחה בעזרת ווידאו, אז יהיה כדאי...
קרא עוד »
מאי 11, 2020
מרעיון למוצר
כדי לבנות מוצר מוצלח, צריך שיהיה לך רעיון. תהליך מרעיון למוצר יכול להגיע מכל מקום ומכל אחד. יכול להיות...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
מהי חומת אש ואיך זה עובד?
חומת אש הוא מושג שוודאי יצא לכם לשמוע לפחות פעם או פעמיים בחייכם. צמד המילים האלו בא ללמד על צורת הגנה...
קרא עוד »
אפר 28, 2020