באלו מקרים ניתן להציל מידע מהדיסק הקשיח?

1906363-min

ישנם מקרים שבהם הדיסק הקשיח נמצא במצב שלא ניתן לשחזר ממנו שום דבר, אפילו פיסת מידע. המקרים יכולים להיות שונים, הם משתנים בהתאם למעבדת השחזור, ולעיתים אין הרבה מה לעשות. במאמר זה, נפרט באלו מקרים יהיה ניתן להציל את המידע מהדיסק הקשיח שלכם, בואו נתחיל.

 

כאשר קיימים חלקים זמינים לדיסק הקשיח

שחזור מידע מהדיסק הקשיח לעיתים מלווה בהחלפת חלקים פנימיים שנשרפו או שאינם עובדים עוד. ברוב המקרים, מרבית מעבדות השחזור מחזיקות חלקי חילוף בשביל עבודות כאלה ואחרות. כאשר מדובר בדיסק קשיח של מעל 10 שנים, שלא מיוצר עוד, יהיה מאוד קשה להשיג את חלקי החילוף הנדרשים. במקרים כאלה, יהיה מאוד קשה לשחזר את הדיסק הקשיח, אבל מרבית מהחברות עדיין מחזיקות חלקים נדירים וישנים. אין לכם מה לדאוג, סיכויי ההצלחה גם בדיסקים של 10 שנים ויותר הם כ- 97%.

 

כשהחלק שאחראי על אחסון המידע לא נפגם בצורה משמעותית

ישנם המון חלקים פנימיים בדיסק הקשיח, חלקם מתפקדים לצורך כתיבה וקריאה, וחלקם לאחסון. ברוב המקרים, אם החלקים שאחראים על סריקת המידע נפגמו, יהיה ניתן לשחזר את המידע כמעט ב- 97% אחוזים. ומהצד השני, כאשר החלק שאחראי על אחסון המידע נפגם ונהרס בצורה משמעותית, לא יהיה ניתן לשחזר את המידע ברובו. ברוב המוחלט של המקרים, האחסון נמצא על הדיסק עצמו, או על רכיבי הפלאש. באופן נפוץ, החלקים הפנימיים שנפגמו לא אחראיים על המידע ישירות ולכן יהיה ניתן לשחזר את המידע.

 

כשהמחיצות של המידע לא אותחלו בצורה דרסטית

ניתן יהיה לשחזר את כלל המידע מהדיסק הקשיח כאשר המחיצות הפנימיות לא הותחלו בצורה נקייה. מחיצות הדיסק הקשיח הם בעצם הכוננים הווירטואליים של המחשב, אם המחיצה פגומה ולא בוצעה בה התקנה מחודשת או התחול משמעותי, ברוב המקרים יהיה ניתן לשחזר את המידע אחורה. במקרים כאלה, פנייה לחברת שחזור מידע תעלה את האחוזים משמעותית ולכן תהיה האופציה הנכונה ביותר.

המחשב קרס? זקוקים למידע בדחיפות? פנו עוד היום למעבדת שחזור מידע טיק טק.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

יתרונות וחסרונות של הביטקוין

יתרונות וחסרונות של הביטקוין

הביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי המוכר והנפוץ ביותר בשימוש כיום. הסיבה העיקרית שהביטקוין הוא המטבע השולט הינה שהביטקוין היה החלוץ שפרץ את תודעת הקהל הרחב והביא

קרא עוד »

שלום עולם!

ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

קרא עוד »
לקנות עוקבים

למה צריך לקנות עוקבים

היום כבר אין שום ספק, כי על מנת ליהנות מפרופיל איכותי ופופולארי, יש צורך במספר מכובד של עוקבים. הדבר נכון עבור כל הרשתות החברתיות, כאשר

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה