מיקור חוץ

החשיבות של העסקת צוותי מומחים בתחום הבטחת האיכות במיקור חוץ (QA) היא רבה מאוד. יש לכך השלכות מבורכות על הפרויקט באופן ישיר וזה הזמן להכיר את היתרונות של מיקור חוץ בכל הקשור לבודקי תוכנה.

מיקור חוץ 

החשיבות הרבה שיש למיקור חוץ בבדיקת תוכנה, נעוצה בשלב הבטחת האיכות של המוצר – Quality Assurance (QA) – והיותו שלב מרכזי ומהותי בהליך הפיתוח של המוצר. 

שלב קריטי זה, כולל ביצוע בדיקות תוכנה מקיפות, ידניות או אוטומטיות, לצד עריכת תיקונים בתוכנה לשם הבטחת תקינותה טרם העברתה ללקוח, ועל כן מצריך צוות מהימן ואיכותי של בודקי תוכנה ואוטומציה.

מה אתם צריכים QA? 

קשה מאוד להגדיר איכות, ונאמר זאת בפשטות: זה צריך להתאים לשימוש או למטרה מסוימים. הכל עוסק בעמידה בצרכים ובציפיות של הלקוחות ביחס לפונקציונליות, עיצוב, אמינות, עמידות ומחיר המוצר.

מה זה אבטחה איכות? 

הבטחת איכות, אינה אלא הצהרה חיובית על מוצר או שירות, שנותנת ביטחון. זוהי וודאות של מוצר או שירות, שהוא יעבוד היטב. הוא מספק ערובה לכך שהמוצר יעבוד ללא בעיות לפי הציפיות או הדרישות.

מהי אבטחת איכות מוצר? 

ההסבר הפשוט הוא כך: QA הוא תהליך חשוב שבו בודקים שהתוצאות העסקיות שלכם יבואו בקנה אחד עם היעדים העסקיים שלכם. המטרה היא לא רק לספק את חווית הלקוח הטובה ביותר האפשרית אלא גם לשמור עליה לטווח ארוך.

איך? אבטחת איכות מעניקה לכם תובנות עמוקות לגבי הצרכים, הרצונות ושביעות הרצון של הלקוחות שלכם, כמו גם ביצועי הסוכנים שלכם. זה מאפשר לכם להתאים את אסטרטגיות התמיכה שלכם, לפרפקציוניזם את השירותים, להתאים את המיקוד למה שצריך לשפר, אבל גם להגביר את המוטיבציה של העובדים לביצועים טובים יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
**5 דברים שחובה לדעת על טעינה לרכבים חשמליים – למי זה מתאים ולמי קצת פחות**
רכבים חשמליים הופכים ליותר ויותר פופולריים, ואנשים רבים מתלבטים אם לעבור לרכב חשמלי. לפני שאתם עושים...
קרא עוד »
יונ 10, 2024
אבטחת מידע בענן
כיום השאיפה היא לצמצם כמה שיותר שטח אחסון בשרתים של הארגון, לבצע מיקור חוץ לקבלת שירותי מחשוב...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
**6 יתרונות גדולים ולא ידועים של סרטי אנימציה לשיווק עסקים**
סרטי אנימציה הם כלי שיווקי עוצמתי המאפשרים לעסקים ליצור תוכן מרתק, מעניין ואפקטיבי. מעבר ליתרונות...
קרא עוד »
יונ 16, 2024