מיקור חוץ

החשיבות של העסקת צוותי מומחים בתחום הבטחת האיכות במיקור חוץ (QA) היא רבה מאוד. יש לכך השלכות מבורכות על הפרויקט באופן ישיר וזה הזמן להכיר את היתרונות של מיקור חוץ בכל הקשור לבודקי תוכנה.

מיקור חוץ 

החשיבות הרבה שיש למיקור חוץ בבדיקת תוכנה, נעוצה בשלב הבטחת האיכות של המוצר – Quality Assurance (QA) – והיותו שלב מרכזי ומהותי בהליך הפיתוח של המוצר. 

שלב קריטי זה, כולל ביצוע בדיקות תוכנה מקיפות, ידניות או אוטומטיות, לצד עריכת תיקונים בתוכנה לשם הבטחת תקינותה טרם העברתה ללקוח, ועל כן מצריך צוות מהימן ואיכותי של בודקי תוכנה ואוטומציה.

מה אתם צריכים QA? 

קשה מאוד להגדיר איכות, ונאמר זאת בפשטות: זה צריך להתאים לשימוש או למטרה מסוימים. הכל עוסק בעמידה בצרכים ובציפיות של הלקוחות ביחס לפונקציונליות, עיצוב, אמינות, עמידות ומחיר המוצר.

מה זה אבטחה איכות? 

הבטחת איכות, אינה אלא הצהרה חיובית על מוצר או שירות, שנותנת ביטחון. זוהי וודאות של מוצר או שירות, שהוא יעבוד היטב. הוא מספק ערובה לכך שהמוצר יעבוד ללא בעיות לפי הציפיות או הדרישות.

מהי אבטחת איכות מוצר? 

ההסבר הפשוט הוא כך: QA הוא תהליך חשוב שבו בודקים שהתוצאות העסקיות שלכם יבואו בקנה אחד עם היעדים העסקיים שלכם. המטרה היא לא רק לספק את חווית הלקוח הטובה ביותר האפשרית אלא גם לשמור עליה לטווח ארוך.

איך? אבטחת איכות מעניקה לכם תובנות עמוקות לגבי הצרכים, הרצונות ושביעות הרצון של הלקוחות שלכם, כמו גם ביצועי הסוכנים שלכם. זה מאפשר לכם להתאים את אסטרטגיות התמיכה שלכם, לפרפקציוניזם את השירותים, להתאים את המיקוד למה שצריך לשפר, אבל גם להגביר את המוטיבציה של העובדים לביצועים טובים יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה