מיקור חוץ

החשיבות של העסקת צוותי מומחים בתחום הבטחת האיכות במיקור חוץ (QA) היא רבה מאוד. יש לכך השלכות מבורכות על הפרויקט באופן ישיר וזה הזמן להכיר את היתרונות של מיקור חוץ בכל הקשור לבודקי תוכנה.

מיקור חוץ 

החשיבות הרבה שיש למיקור חוץ בבדיקת תוכנה, נעוצה בשלב הבטחת האיכות של המוצר – Quality Assurance (QA) – והיותו שלב מרכזי ומהותי בהליך הפיתוח של המוצר. 

שלב קריטי זה, כולל ביצוע בדיקות תוכנה מקיפות, ידניות או אוטומטיות, לצד עריכת תיקונים בתוכנה לשם הבטחת תקינותה טרם העברתה ללקוח, ועל כן מצריך צוות מהימן ואיכותי של בודקי תוכנה ואוטומציה.

מה אתם צריכים QA? 

קשה מאוד להגדיר איכות, ונאמר זאת בפשטות: זה צריך להתאים לשימוש או למטרה מסוימים. הכל עוסק בעמידה בצרכים ובציפיות של הלקוחות ביחס לפונקציונליות, עיצוב, אמינות, עמידות ומחיר המוצר.

מה זה אבטחה איכות? 

הבטחת איכות, אינה אלא הצהרה חיובית על מוצר או שירות, שנותנת ביטחון. זוהי וודאות של מוצר או שירות, שהוא יעבוד היטב. הוא מספק ערובה לכך שהמוצר יעבוד ללא בעיות לפי הציפיות או הדרישות.

מהי אבטחת איכות מוצר? 

ההסבר הפשוט הוא כך: QA הוא תהליך חשוב שבו בודקים שהתוצאות העסקיות שלכם יבואו בקנה אחד עם היעדים העסקיים שלכם. המטרה היא לא רק לספק את חווית הלקוח הטובה ביותר האפשרית אלא גם לשמור עליה לטווח ארוך.

איך? אבטחת איכות מעניקה לכם תובנות עמוקות לגבי הצרכים, הרצונות ושביעות הרצון של הלקוחות שלכם, כמו גם ביצועי הסוכנים שלכם. זה מאפשר לכם להתאים את אסטרטגיות התמיכה שלכם, לפרפקציוניזם את השירותים, להתאים את המיקוד למה שצריך לשפר, אבל גם להגביר את המוטיבציה של העובדים לביצועים טובים יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרושים לעבודה מהבית כבר לא רק טלמרקטינג?
אם בעבר מרבית העבודות הבית היו בתחום הטלמרקטינג, אז זהו שכיום המצב שונה לחלוטין. ניתן להצביע על גידול...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
דגשים לבנייה של אתר מכירות
היום ניתן למצוא לא מעט אתרי מכירות שונים, העוסקים בתחומים רבים ומגוונים, החל ממורי תינוקות, בגדי נוער,...
קרא עוד »
מאי 15, 2020
עזרה בכתיבה אקדמית – איזו עזרה אפשר לקבל וממי?
זקוקים לסיוע בכתיבת העבודה האקדמית? כמובן, שמומלץ שלכותב העבודה תוכלו לקבל סוגים שונים של עזרה. בדרך...
קרא עוד »
נוב 03, 2020