דגשים לקידום אתרים לחנות חיות

פתיחת אתר לחנות חיות היא רק הצעד הראשון לקידום החנות שלכם באינטרנט. ראשית יהיה עליכם לאפיין את האתר שלכם, לבצע מחקר מילות מפתח ולהחליט אילו שירותים/מוצרים תרצו לקדם. כל ביטוי לקידום דורש משאבים רבים וסבלנות ומכלול של ביטויים דורש אפילו יותר סבלנות. כאשר אנו מדברים על קידום אתרים לחנות חיות צריך לקחת בחשבון האם מדובר במרכז וטרינרי שגם משווק מוצרים לבעלי חיים? האם מדובר בחנות בלבד? האם אתם מספקים שירותים נוספים שתרצו להבליט? האפיון ההתחלתי יסייע בבנייה נכונה של אסטרטגיית תוכן לאתר לפי ארכיטקטורה נכונה של התוכן באתר שלכם ובחירת מילות המפתח הנכונות לקידום.

קידום אתרים מקומי לחנות חיות:

בשלב הבא יהיה כדאי חשוב על האפשרות לבצע קידום אתרים מקצועי לחנות שלכם. מכיוון שיש חנויות רבות המתחרות על ביטויי מפתח בגוגל כדאי יהיה למקד את החנות שלכם לאוכלוסייה באזור מסוים בו עיקר הפעילות שלכם. לאחר מכן ניתן יהיה לחשוב על האפשרות להתפתח גם לאזורים נוספים. אין זה אומר שלא תוכלו לשווק את השירות שלכם לכל רחבי הארץ אולם מבחינת הביטויים המקודמים והתכנים באתר שלכם – אלה יהיו תחילה מקודמים לאזור ספציפי כמו עיר או אזור בארץ בו אתם פועלים. 

חנות מוצרים? הכניסו תוכן לעמודים הרזים:

חנות חיות תהיה מטבע הדברים מלאה בעמודי מוצרים. אופיים של עמודים אלה יהיה בדרך כלל של מבנה עמוד רזה מתוכן. כלומר עמוד שיש בו רק תמונה, שם המוצר ואולי מפרט טכני קצר של המוצר והמחיר. אם אתם רוצים להשיג יתרון על המתחרים שלכם כדאי יהיה להוסיף מעט מידע על המוצרים באתר שלכם. לכל הפחות פסקה או שתיים על המוצר, מתי כדאי להשתמש בו, היתרונות שלו ואפילו אם אפשר להרחיב מעט מעבר לכך אז מה טוב.

מחפשים מומחים לקידום חנות חיות? צרו קשר: https://shopseo.co.il/

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה