סרטי תדמית – למה הם יכולים לעזור לנו?

כשאנחנו מעוניינים לפרסם מוצרים ושירותים, ובוודאי כשאנחנו רוצים לפרסם את העסק שלנו במטרה להגיע לקהלים גדולים ככל שניתן, אזי שעלינו למצוא את הכלים והדרכים כיצד לעשות את זה, בשביל שבסופו של דבר נוכל להשיג את התוצאה לה אנחנו מכוונים. 

אחת הדרכים להגיע אל קהל גדול ולהציע לו את המוצרים והשירותים שלנו, היא באמצעות סרטי תדמית. אנחנו יכולים לייצר סרטים אשר מיועדים למי שאיננו מכיר את העסק שלנו כלל, ואנחנו יכולים לייצר סרטים למי שמכיר את העסק, אבל לא בהכרח מכיר את כל השירותים שלנו או את ההיסטוריה של העסק. 

יתרה מזו, אנחנו יכולים לייצר סרטי תדמית עבור כל מוצר ושירות שאנחנו מייצרים ומבקשים לשווק, בין אם מדובר על דברים חדשים ומשמעותיים, דברים ישנים שאנחנו רוצים לקדם, דברים שעוברים מיתוג חדש ועוד. אנחנו יכולים גם לבחון אופציה כיצד לקדם באמצעות סרטי תדמית מוצרים ושירותים חדשים שהעסק החל לייבא או דברים חדשים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו מסיבה כזו או אחרת. 

איך עובדים נכון עם סרטי תדמית

ראשית, עלינו לדעת כיצד לייצר אותם. מה בדיוק התוכנית שלנו. למי בדיוק אנחנו מכוונים אותם. אם נדע איך לבנות סרט תדמית לעסק בצורה נכונה וחכמה, נוכל לענות על שאלות נוספות שיעזרו לנו בתהליך. 

שנית, עלינו לדעת למי אנחנו פונים. אם נדע לאיזה קהל יעד אנחנו פונים יהיה לנו הרבה יותר קל להבין איך לבנות את הסרטון באופן שהתועלת תענה על העלות. כלומר, כמו שאנחנו יודעים לבנות מוצר שמתאים לקהל מסוים, כך גם במקרה של סרטי תדמית. 

שלישית, עלינו לדעת איפה בדיוק נרצה להציג אותו בשביל שנוכל להגיע אל הקהל אליו אנחנו מכוונים. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה