קורס עזרה ראשונה מקוון

קורס עזרה ראשונה מקוון

אם אתם צריכים לעבור קורס עזרה ראשונה מכיוון שאינכם יכולים לעסוק בתחום העבודה שלכם ללא קורס מעין זה וכן, אם אתם מעוניינים לעבור קורס עזרה ראשונה בשל העובדה שאתם הורים טריים ורוצים לדעת כיצד לסייע לילדכם במקרה הצורך, כיום ניתן לעבור קורס עזרה ראשונה ולהיות נוכחים בו באופן פיזי, או שפשוט ניתן להירשם לקורס עזרה ראשונה מקוון שקל ונוח לעבור אותו וללמוד אותו, מכל מקום שבו תהיו.

מהו קורס עזרה ראשונה מקוון?

קורס עזרה ראשונה מקוון הוא קורס אשר מספק שירותי הדרה פרונטליים ומקוונים בנושאי עזרה ראשונה. הקורס נלמד בקצב המתאים לכל תלמיד, ללא לחץ כלשהו של מסגרת זמן וללא תלות בשאר הלומדים. מטרתו של הקורס היא להכשיר ולהסמיך כל תלמיד להגיש עזרה ראשונה במקרה הצורך באמצעות הקניית הידע והאמצעים הדרושים לו וזאת בכדי שהוא יוכל להציל חיים בעת הצורך ולטפל במצבים שדורשים טיפול רפואי כזה או אחר. אין ספק שקורס מקוון בעזרה ראשונה מהווה כיום את הקורס האידאלי עבור כל אדם שמעוניין לעבור קורס מעין זה ואין לו את היכולת להגיע באופן פיזי ללמוד את הקורס המדובר.

כיצד בנוי קורס מקוון בעזרה ראשונה

קורס מקוון בעזרה ראשונה יהיה בנוי מפרקי לימוד שכוללים תרשימי זרימה ותמונות הממחישים את המצבים השונים ואת התכנים הנלמדים וכן, מסרטוני וידיאו הממחישים את החומר הנלמד. (הכירו את הקורסים של מלע"ר קורסי עזרה ראשונהבסיומו של כל קורס יהיו פרקי שאלות שמטרתן היא לסייע לכל לומד למדוד את רמת השליטה שלו בחומר. מכיוון שמדובר על קורס מקוון כל החומר מצוי באתר שבו לומדים את הקורס ולכן כל תלמיד יכול לחזור על החומר שוב ושוב, עד שירגיש שהוא שולט בו. קורס מקוון איכותי יציע בכל שאלה מענה של אנשי הצוות באמצעות פורום שאלות ייעודי או באמצעות שיחת טלפון. בתום הקורס המקוון, התלמידים יעברו הדרכה מעשית הכוללת לימוד אודות טיפול במצבי חירום על ידי מדריך מוסמך ומקצועי. את תעודת הסיום יקבל כל תלמיד אשר עבר את המבחן בסוף הקורס.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה