יתרונות וחסרונות של שפות התכנות המובילות

שפות התכנות המובילות

בתכנות מוכרות שפות שונות שמאפשרות לנו לפתח תוכנות, לכתוב קודים ולהוציא תחת ידינו פלטפורמות שימושיות ונוחות מאוד. אך היות ויש לכל שפת תכנות מאפיינים מייחדים, יש להתייחס ליתרונות ולחסרונות של כל שפה שהיא. וזאת כדי לדעת מהי השפה הרצויה עבור תכונה מסוימת, ואיזו שפה לא תתאים לתוכנה שמיועדת לשימוש מסוג אחר. רק אחרי היכרות מעמיקה עם השפות השונות אפשר יהיה לבחור בתבונה, ולדעת כיצד לבנות תוכנה מסוימת ואיך לעשות את זה הכי טוב שאפשר.

> קראו מידע נוסף בלינק http://www.igates.co.il/blog/appstore.aspx

השפות הנדרשות לכל מפתח באשר הוא

יש שפות בסיסיות של מפתח תוכנה שעוסק בתחום לאורך תקופה מכיר אותם. אלו שפות שימושיות ופופולאריות שאתרים רבים עובדים על בסיס שפות אלו. בין היתר ניתן לציין את השפות הבאות:

Python – שפה שמאפשרת לבנות תוכנות עבור שימושים שונים וזאת בתהליך עבודה קל ומהיר.

Bash-Script – שפה שמאפשרת למתכנת להשתמש בסקריפטים. מה ששימושי מאוד במהלך כתיבת תוכנות.

Java – מספק ידע בסיסי בתכנות מסוג Object Oriented.

Java-Script – שפת התכנות החזקה והמובילה ביותר בעולם התכנות כיום.

כל תוכנה ושפת הפיתוח ההולמת אותה

לקראת פיתוח תוכנה חשוב מאוד שהמפתחים יבחנו את התמונה במלואה, וישקלו את מגוון האפשרויות המוצעות (בדקו חברת פיתוח תוכנה בלינק). המטרה היא למצוא את השפה המומלצת והטובה ביותר שתתאים לתוכנה הרצויה. המטרה היא לאפשר בנייה מהירה ויעילה, ולהוציא עם תום תקופת הפיתוח מוצר איכותי, שימושי, יעיל ורלוונטי לאורך זמן. היות שכך צריכים לקבל את ההחלטה לאחר היכרות מעמיקה עם שלל שפות תכנות מובילות, ולהתאים את השפה המתאימה ביותר לתוכנה אותה מעוניינים לכתוב. מסתבר כי חברות גדולות שמציעות שירותי תכנות יכולות לכוון את הלקוח, להציע בפניו אפשרויות שונות, ולבצע את המשימה בצורה הרצויה לשביעות רצון הלקוח.

צוות של מפתחים לכתיבת התוכנה

בסופו של תהליך מתברר כי כדי להוציא אל הפועל את התוכניות בצורה הטובה ביותר חשוב כי צוות מקצועי שמשלב ידע בשלל תחומים ומגוון שפות יעמוד מאחורי הפרויקט. כך הוא יוכל להתקדם בקצב משביע רצון בלי ליפול על באגים של חוסר ידע או הבנה בשפה מסוימת.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח אפליקציות לאייפון

האייפון שלנו הפך להיות חלק מאוד מרכזי מחיינו. מרכזי אנחנו כותבים ומאמינים שהרבה יותר מזה.. פיתוח אפליקציות לאייפון שונה מאוד מכל פיתוח אחר ועל כך

קרא עוד »
ארכיון דיגיטלי

ארכיון דיגיטלי

היום כמעט כל עסק זקוק לשירותיו של ארכיון דיגיטלי איכותי ומקצועי. אם בעבר היה נהוג לתייק פיזית את כל המסמכים של העסק, הרי שהיום ניתן

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה