השמה להייטק – מהם שלושת המקצועות המבוקשים בהייטק?

שלושת המקצועות המבוקשים ביותר בהייטק הם מהנדס תוכנה, מדען נתונים ומנהל מוצר דיגיטלי. מהנדסי תוכנה אחראים לקידוד התוכנה הפועלת על מחשב או מכשיר נייד. מדעני נתונים אוספים ומנתחים נתונים כדי לעזור לעסקים לקבל החלטות לגבי מוצרים ושירותים. מנהלי מוצר דיגיטלי מפתחים את הרעיונות מאחורי מוצרים חדשים ודואגים לתפעול השוטף של העסק שלהם. 

השמה בהייטק היא נושא חם בימים אלה. עם הצמיחה המהירה של משרות היי-טק, קיים מחסור משמעותי באנשי מקצוע מוסמכים. במאמר זה אנו בוחנים את שלושת המקצועות המבוקשים ביותר בהייטק.

1) מהנדסים

2) מעצבים

3) מנהלי מוצר דיגיטלי

מהנדסים מבוקשים לכישורים שלהם בניהול פרויקטים ומערכות מורכבות. הם גם מבוקשים ליכולתם לנהל משימות מרובות בו-זמנית, וזה קריטי עבור מקומות העבודה התחרותיים של היום. מעצבים מבוקשים גם מכיוון שהם מסוגלים ליצור מוצרים שניתן לשווק גלובלית בקלות. מדענים מבוקשים מכיוון שיש להם את היכולת ליצור טכנולוגיות חדשות שיכולות לסייע בפתרון בעיות כמו גם לשפר את איכות החיים.

לימוד הייטק – להיכנס לתחום המבוקש ביותר בתעשייה:

המונח "היי טק" משמש לעתים קרובות לתיאור חברה או ארגון העוסקים בייצור ובמכירה של מוצרים טכנולוגיים. ניתן להחיל את המונח גם על תעשייה ספציפית, כגון תעשיית המחשבים או תעשיית התרופות. חברות היי-טק נחשבות בדרך כלל לחברות בעלות צמיחה גבוהה מכיוון שיש להן שיעורים גבוהים של חדשנות וצמיחה טכנולוגית. עם זאת, צמיחה זו עשויה להיות קשה לשמר לאורך זמן ככל שהתחרות גוברת וטכנולוגיות חדשות צצות.

למידה בהייטק היא דרך ייחודית וחדשנית ללמוד מיומנויות חדשות. זהו שילוב של שיטות הוראה מסורתיות ומודרניות, המקלים על הלומדים להבין את המושגים. לאחר הלימודים תוכלו להשתלב בחברת הייטק במשרת ג’וניור ולהתחיל את דרככם בתחום. 

דרושים אבטחת מידע >>>

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה