למה כדאי לקנות תוכנת אופיס ולא לפרוץ?

כאשר קונים מחשב במרבית המקרים השימוש במחשב כולל בין היתר שימוש למטרות של לימודים ועבודה, ולכן במחשבים רבים מותקנת תוכנת האופיס אשר מאפשרת למשתמשים בה להפיק מסמכים שונים, להכין מצגות שונות, לעצב פליירים הזמנות ועוד שלל שימושים. תוכנת האופיס כאשר היא מותקנת בצורה חוקית היא תוכנה אשר עולה כסף, יחד עם זאת יש רבים אשר מחפשים להתקין אותה ללא תשלום, זאת אומרת תוכנה פרוצה ולכך יש השלכות שונות.

מה זה תוכנת אופיס

תוכנת אופיס 2021 הינה תוכנה מאוד יעילה ופופולרית בקרב אנשים פרטיים ובקרב עסקים רבים. היא מורכבת מתוכנות שונות כמו Word, PowerPoint, Excel, OneNote  ועוד ומאפשרת למשתמשים בה להכין מסמכים שונים כמו למשל עבודות שצריך להגיש בלימודים בבית הספר או באוניברסיטה, הכנת חוזים, מצגות שונות, עיצוב באמצעות כלים פרסומיים שונים ועוד. 

מה היתרונות של תוכנת אופיס חוקית

לרכישה של תוכנת אופיס חוקית יש מספר יתרונות כמו למשל:

  • חוקית ולכן מונעת סיכוי לקבל תביעות וקנסות על שימוש לא חוקי.
  • שמירה על תוכנה מעודכנת על ידי עדכונים קבועים באופן שוטף.
  • התנגשות עם תוכנות אחרות במחשב.
  • הופעה של באגים שונים.
  • חוסר מוגנות מפני וירוסים ותוכנות זדוניות.
  • תמיכה זמינה וקבועה.

איך רוכשים תוכנת אופיס חוקית

רכישה של תוכנת מחשב עם רישיון כמו אופיס הפכה לקלה ופשוטה מאוד. אם בעבר היה צורך בדיסק עליו הייתה צרובה התוכנה ובעזרתו היו מתקינים את התוכנה על המחשב, היום רוכשים את התוכנה בקלות באמצעות האינטרנט ומורידים אותה בקלות למחשב. הרכישה מתבצעת אונליין, מקבלים קישור להורדת התוכנה ואת מפתח המוצר ולאחר ההתקנה על המחשב מכניסים את מפתח המוצר שמתקבל ויש תוכנה חוקית מותקנת על המחשב בה ניתן להשתמש.

> קבלו מידע על VPN מומלץ

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה