כל מה שרציתם לדעת על מערכת להצעת מחיר

הפקת הצעת מחיר ללקוח היא חלק בלתי נפרד מהליך המכירה מולו. בשלב הראשוני מתקיימת שיחת אפיון בין הצדדים כאשר כל אחד ינסה למשוך לצד שלו אבל בעיקר להבין האחד את השני. לאחר מכן יהיה אפשר להגדיר את הצעת המחיר בצורה מדויקת וברורה יותר, להגיש אותה ללקוח לחתימה ובכך למעשה לחתום את השלב הראשוני ולהתחיל להתעסק בעבודה עצמה. מערכת להצעת מחיר יכולה להועיל לכל עסק, בכל תחום ובכל סדר גודל.

למי יכולה להתאים מערכת להצעת מחיר?

מערכת להצעת מחיר הינה מערכת שבאמצעותה ניתן יהיה להפיק מסמך מסודר ללקוח המשמש כהצעת מחיר לעסקה המדוברת. כל בעל עסק יכול להיעזר במערכת כזו, החל מפרילנסר המעוניין לעבוד בצורה מקצועית יותר מול לקוחותיו, דרך חברת פרסום, חברות הייטק, בעלי חנויות, ספקים, משרדי עורכי דין ועוד. כל אלה יכולים להפיק מסמך להצעת מחיר באמצעות המערכת ולהגיש אותו ללקוח עם כל הפירוט הנדרש.

כיצד עובדת מערכת שכזו?

לאחר בחירת המערכת עם האפשרות ליצור מסמכים מסודרים להצעת מחיר, תוכלו לבנות את העמוד ולהזין את התוכן בו. בחלק מהמערכות יהיו כבר טמפלטים מוכנים לשימוש ורק תצטרכו לשנות מעט את הטקסט בהתאם לצרכים שלכם. במערכת אחרות תקבלו תבניות שונות אותן תוכלו להזין לתוך הקובץ. בחלק מהמערכות תוכלו להוסיף סעיפי מילוי או חתימה מיוחדים.

תיאום בין מערכת להצעת מחיר לבין חתימה דיגיטלית:

השילוב בין מערכת להצעת מחיר לבין מערכת המאפשרת לשלוח מסמכים לחתימה דיגיטלית ללקוחות יכולה לחסוך לכם וללקוחות שלכם זמן רב, מאמץ ואף לשדרג את חוויית השירות והפעילות העסקית שלכם. תוכלו לשלוח את הצעת המחיר במייל, בSMS, בוואטסאפ ואף לפתוח אותו כקובץ דיגיטלי פיזית מול הלקוח באמצעות כל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. לאחר מכן הלקוח יוכל לחתום דיגיטלית על המסמך ובלחיצת כפתור להחזיר אותו אל השולח שזה אתם. 

לתיאום פגישה או שיחת ייעוץ >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנויות אונליין?
היום כמעט ואין עסק שאין לו אתר אינטרנט. ואם לרוב העסקים יש אתר אינטרנט, לרבים מהם יש חנויות אונליין....
קרא עוד »
פבר 25, 2020
ארכיון דיגיטלי
היום כמעט כל עסק זקוק לשירותיו של ארכיון דיגיטלי איכותי ומקצועי. אם בעבר היה נהוג לתייק פיזית את כל...
קרא עוד »
אוק 11, 2020
מיקור חוץ
החשיבות של העסקת צוותי מומחים בתחום הבטחת האיכות במיקור חוץ (QA) היא רבה מאוד. יש לכך השלכות מבורכות על...
קרא עוד »
מאי 23, 2022