הרכבת מחשב, עובדות מעניינות

הרכבת מחשב היא תהליך של חיבור מודולים אלקטרוניים בודדים, כגון טרנזיסטורים, נגדים, קבלים ודיודות, למעגל משולב. המעגלים המשולבים הראשונים יוצרו מצינורות ואקום בשנת 1947 על ידי מהנדסים ב-Texas Instruments (TI).

שלבי הרכבת מחשב

הרכבת מחשב היא תהליך ייצור הכולל הרכבת רכיבים אלקטרוניים, כגון מעבדים וכוננים קשיחים, למחשב. בגדול, הרכבת המחשב כוללת את השלבים הבאים:

1) מיקום הרכיבים

2) הלחמת רכיבים

3) הרכבת רכיבים

4) בדיקה סופית

הרכבת מחשב אישי 

הרכבת מחשב ביתי היא אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל עם מחשוב אישי. אתה יכול להרכיב את המכונה שלך לבד או שאתה יכול לרכוש מחשבים מורכבים מראש שמוכנים לשימוש ישר מהקופסה, פנו אל שירותי מחשוב עמרנוס כדי להבין את התמונה. ישנם שני סוגים עיקריים של מחשבי עשה זאת בעצמך – מחשבים נייחים ומחשבים ניידים. מחשבים שולחניים טובים יותר לעומסים כבדים ולמשחקים, בעוד שלמחשבים ניידים יש יותר ניידות וחיי סוללה עבור מקרי שימוש תוך כדי תנועה כמו נסיעה או עבודה מהבית.

אם אתם מחפשים לבנות מחשב מאפס, אין צורך לדאוג. אתה יכול פשוט להשיג את כל החלקים שאתה צריך ולהרכיב אותו בעצמך. זה הרבה יותר זול מאשר לקנות מחשבים מוכנים מראש, אבל זה דורש זמן וסבלנות.

חשוב להיות מודעים לפריטים השונים המרכיבים את המחשב שלך ולמה שהם עושים עבורך. לוח האם נמצא במרכז המחשב ובו מחוברים כל הרכיבים. יש לו מעבד, זיכרון RAM, התקני אחסון ויחידות אספקת חשמל וכן תכונות אחרות כמו יציאות לחיבור ציוד היקפי כגון צגים או מקלדות.

הכרטיס הגרפי ממוקם בלוח האם ברוב המקרים, אך בחלק מהמערכות יש אותם בלוח משלהן, מה שמקל על השדרוג מבלי להחליף את כל המערכת. הכרטיס הגרפי מטפל בעיבוד תמונות על המסך תוך שהוא דואג גם לכל משימות עיבוד אחרות שצריך לעשות כדי שהמסך יציג משהו בכלל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרי אינטרנט
רוצים לגרום לרעיונות שלכם לצאת החוצה ולהביאם לכמה שיותר אנשים בארץ ובעולם? נראה שתצטרכו לפתוח אתר...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
קידום אתרי וורדפרס
וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר. יש לו הרבה תוספים, ערכות נושא ווידג'טים שיכולים...
קרא עוד »
יול 12, 2022
מחיר פרסום בגוגל – הפרמטרים שקובעים
לא רבים חושבים על כך אך גוגל היא חברת הפרסום הגדולה ביותר בעולם כיום. אנחנו רואים כי גוגל שלחה כנפיים...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018