7 טיפים שכדי לדעת לפני שקוראים לטכנאי מחשבים7 טיפים שכדי לדעת לפני שקוראים לטכנאי מחשבים

מחשבים מתיישנים עם הזמן, אפילו בקצב די מהיר. יחד עם זאת, יש מקרים שבהם נדמה שצריך להזמין טכנאי מחשבים אך ניתן לפתור את הבעיה בדרכים אחרות. קבלו כמה טיפים מרכזיים, לפני שקוראים לטכנאי. לקריאה אודות מעבדה לתיקון מחשביםכך תתמודדו אם מחשב איטי 

טכנאי מחשבים מנוסה ממליץ על שיטה להתמודד עם מחשב איטי ומיושן. הקפידו להסיר קבצים מיותרים ו"קוקיז" שעם הזמן מצטברים. רק אם זה לא עוזר והמחשב עדיין איטי באופן בלתי נסבל, הזמינו טכנאי. 

מחשב לא נדלק 

אחת התלונות הכי נפוצות היא: הצילו! המחשב שלי לא נדלק! מה עושים? קורה לא פעם שפשוט החיבורים מתרופפים. לא צריכים הסמכה בשביל לוודא שהחיבור לחשמל וכל חיבורי הכבלים יושבים במקומם.

כל אחד יכול לבצע איחוי קבצים 

מדי פעם הריצו את הפיצ'ר איחוי הקבצים. לא צריך בשביל זה טכנאי מחשבים והפעולה הפשוטה הזאת יכולה לשפר את ביצועי המחשב ולתת לכם זמן נוסף לפני שתצטרכו טכנאי. 

הקפידו על סריקת ווירוסים 

תקיפות של ווירוסים, רוגלות, סוסים טרויאנים, כופרות, הרבה נוזקות ואיומים מגיעים כיום דרך האינטרנט או בקבצים המצורפים למייל. הקפידו על סריקת ווירוסים תקופתית וודאו כי תוכנת האנטי וירוס שלכם מעודכנת. 

אתחול מחדש 

לפעמים נדמה שהמחשב נתקע ושום דבר לא מגיב. הרבה טכנאים יציעו לכם לבצע ריסטרט. את הפעולה הפשוטה הזאת אתם יכולים לעשות לפני שהתקשרתם לטכנאי. 

חפשו המלצות 

אם עדיין לא הצלחתם לפתור את התקלה בשיטות הבסיסיות, חפשו המלצות לגבי טכנאי מחשב אמינים. 

תארו היטב את התקלה 

בפניה לטכנאי תארו היטב את התקלה. טכנאים אמינים לעיתים ינחו אתכם כיצד לפתור את התקלה בעצמכם. במידת הצורך, הטכנאי יגיע אליכם. מידע נוסף באתר https://www.monitorpc.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרעיון למוצר
כדי לבנות מוצר מוצלח, צריך שיהיה לך רעיון. תהליך מרעיון למוצר יכול להגיע מכל מקום ומכל אחד. יכול להיות...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
היתרונות של הטמעת מערכות מידע
מערכות מידע (IS) התפתחו ממיינפריים צנועים למערכות אקולוגיות מורכבות העומדות בבסיס כמעט כל ההיבטים של...
קרא עוד »
אוק 02, 2023
מערכת לניהול לידים – ניהול לידים בראש שקט
מערכת לידים שיווקיות: בשיווק ומכירות, מערכת לידים מתייחסת למערכת של תהליכים וכלים המשמשים ללכידה,...
קרא עוד »
יול 26, 2023