7 טיפים שכדי לדעת לפני שקוראים לטכנאי מחשבים7 טיפים שכדי לדעת לפני שקוראים לטכנאי מחשבים

laptop-336373_640

מחשבים מתיישנים עם הזמן, אפילו בקצב די מהיר. יחד עם זאת, יש מקרים שבהם נדמה שצריך להזמין טכנאי מחשבים אך ניתן לפתור את הבעיה בדרכים אחרות. קבלו כמה טיפים מרכזיים, לפני שקוראים לטכנאי. לקריאה אודות מעבדה לתיקון מחשביםכך תתמודדו אם מחשב איטי 

טכנאי מחשבים מנוסה ממליץ על שיטה להתמודד עם מחשב איטי ומיושן. הקפידו להסיר קבצים מיותרים ו"קוקיז" שעם הזמן מצטברים. רק אם זה לא עוזר והמחשב עדיין איטי באופן בלתי נסבל, הזמינו טכנאי. 

מחשב לא נדלק 

אחת התלונות הכי נפוצות היא: הצילו! המחשב שלי לא נדלק! מה עושים? קורה לא פעם שפשוט החיבורים מתרופפים. לא צריכים הסמכה בשביל לוודא שהחיבור לחשמל וכל חיבורי הכבלים יושבים במקומם.

כל אחד יכול לבצע איחוי קבצים 

מדי פעם הריצו את הפיצ'ר איחוי הקבצים. לא צריך בשביל זה טכנאי מחשבים והפעולה הפשוטה הזאת יכולה לשפר את ביצועי המחשב ולתת לכם זמן נוסף לפני שתצטרכו טכנאי. 

הקפידו על סריקת ווירוסים 

תקיפות של ווירוסים, רוגלות, סוסים טרויאנים, כופרות, הרבה נוזקות ואיומים מגיעים כיום דרך האינטרנט או בקבצים המצורפים למייל. הקפידו על סריקת ווירוסים תקופתית וודאו כי תוכנת האנטי וירוס שלכם מעודכנת. 

אתחול מחדש 

לפעמים נדמה שהמחשב נתקע ושום דבר לא מגיב. הרבה טכנאים יציעו לכם לבצע ריסטרט. את הפעולה הפשוטה הזאת אתם יכולים לעשות לפני שהתקשרתם לטכנאי. 

חפשו המלצות 

אם עדיין לא הצלחתם לפתור את התקלה בשיטות הבסיסיות, חפשו המלצות לגבי טכנאי מחשב אמינים. 

תארו היטב את התקלה 

בפניה לטכנאי תארו היטב את התקלה. טכנאים אמינים לעיתים ינחו אתכם כיצד לפתור את התקלה בעצמכם. במידת הצורך, הטכנאי יגיע אליכם. מידע נוסף באתר https://www.monitorpc.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה