כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8

חברות מסוימות משתמשות בכרטיסי ה-SIM שלהן כדי לשלוח הודעות ללקוחותיהן. הם משמשים גם לשליחת הודעות בשפות שונות או למטרות שונות.  אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה צריך כדי להגדיר חשבון הודעות בטלפון שלך. אתה יכול אפילו לתת לכרטיס ה-SIM שלך כינוי כדי שתוכל להפנות אליו בקלות בעת שליחת הודעות. ובחו"ל, תוכל לקחת סים בינלאומי – וורלד8. ילווה אותך באין ספור מדינות. 

כרטיס בינלאומי לעולם גלובלי

יש אומרים כי בעתיד, כרטיס ה-SIM עומד להחליף את הדרכון כמסמך זיהוי עבור אנשים רבים ברחבי העולם וישמש כתעודה מזהה בינלאומית. זה לא רק יעזור לך בנסיעות אלא גם יעזור לך לתקשר עם אנשים אחרים ברחבי העולם. כרטיס ה-SIM ישמש כאשר תצטרכו לבצע שיחות או לשלוח הודעות ברחבי העולם. אבל כבר כעת  סים בינלאומי – וורלד 8 זמין לך. 

ה-International Mobile Subscriber Identity (IMSI) הוא מספר זיהוי ייחודי המשמש לאימות זהותם של מנויים ניידים. מכיוון שהוא ייחודי לכל מנוי, ניתן להשתמש בו כדי לזהות אותו ולעקוב אחר מיקומו. הוא משמש גם לאימות זהות ספקי שירות (למשל, מפעילי טלפון, כבלים ולוויין) וכן שירותי גישה לאינטרנט. 

סים בינלאומי – וורלד 8 לרשת העולמית 

ה-SIM הבינלאומי היא רשת סלולרית עולמית, בבעלות איגוד GSM. המטרה העיקרית של ה-SIM הבינלאומי היא לספק רשת סלולרית גלובלית לכל מפעילי ה-GSM. הרשת מספקת ללקוחות גישה מהירה לכל שירותי הרשת הסלולרית ומעניקה להם גישה לאפליקציות שאינן זמינות באזורם.

מפעילי רשתות סלולריות פורסים יותר ויותר רשתות 4G/LTE במדינותיהם. בעבר, רוב המפעילים הללו נהגו להשתמש ברשתות 3G או 2G לתקשורת סלולרית. עם זאת, עם ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיה, הם משתמשים כעת ברשתות 4G/LTE והם גם מספקים יותר רוחב פס ברשתות אלו.

>למידע נוסף קראו בהרחבה על world 8

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נצלו את ההזדמנות למנף את אבטחת המידע בחברה שלכם
כולנו יודעים כי יש לדאוג לאבטחת המידע בארגון, בעסק כמו גם בכל מערכת מחשוב. כיום כל המידע שלנו מאוחסן...
קרא עוד »
יונ 30, 2019
שירות הפצת הודעות קוליות – מי צריך את זה?
את או אתה הקוראים שורות אלה, בוודאי שלחתם לאחרונה כמה וכמה הודעות לחברים, לבני משפחה, לעמיתים בעבודה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
חשיפת האמיתות הנסתרות: מדוע אתרי מתכונים הם יותר ממה שחשבת
האם אתה מישהו שאוהב לבשל או לאפות, אבל מוצא את עצמך תקוע בתלם עם אותם מתכונים שוב ושוב? אולי אתה מחפש...
קרא עוד »
מרץ 12, 2024