קידום אורגני או פרסום בגוגל?

העלייה של החיפוש האורגני מעלה את השאלה האם בעל אתר צריך להשתמש ב-SEO כדי לדרג מילות מפתח אורגניות. קידום בגוגל הוא עדיין דרך פופולרית לדירוג עבור מילות מפתח אורגניות, אך עם התגברות התחרות, היא לא יעילה כמו בעבר.

השאלה היא האם להשתמש בקידום אורגני בגוגל או בפרסום בתשלום. יש הטוענים שפרסום בתשלום יעיל יותר וגם דורש פחות משאבים בהשוואה לשיווק אורגני.

ובתכלס…

עם זאת, נוכחנו גם לכך שקיימות הזדמנויות עצומות להביא יותר תנועה לאתרים שלנו ולהגדיל את ההכנסות באמצעות פרסום אורגני במנועי חיפוש.

אנחנו צריכים להיות יצירתיים לגבי איך אנחנו יכולים להשתמש בהזדמנות הזו. על מנת לעשות זאת, עלינו לשקול את הדרך הטובה ביותר לקדם את האתרים והמוצרים שלנו באינטרנט על מנת להגיע לדירוג גבוה יותר במנועי חיפוש כמו גוגל ובינג.

בואו להכיר את התחום לעומק

קידום אורגני הוא אסטרטגיית השיווק הנפוצה ביותר. זוהי גם אחת הדרכים היעילות ביותר להגדלת המכירות, אך היא דורשת הרבה זמן ומאמץ. לכן חברות רבות מנסות למצוא דרכים יעילות יותר ויותר לקדם את המוצרים והשירותים שלהן.

דרך אחת שחברות יכולות לעשות זאת היא באמצעות גוגל אדוורדס (או מנועי חיפוש אחרים). קידום אורגני לא דורש הרבה כסף, אבל כן דורש הרבה זמן. אסטרטגיה זו יכולה לשמש עבור כל מוצר או שירות, אם כי חברות מסוימות מעדיפות קידום אורגני על פני פרסום בתשלום מכיוון שהן חושבות שזה יעזור להן להגיע ללקוחות שאינם יכולים להרשות לעצמם לקנות את המוצרים או השירותים שלהם. במקרה זה, הם פשוט צריכים ליצור תוכן כדי לשכנע אותם לקנות אותם.

הם יכולים לעשות זאת על ידי יצירת קמפיינים בפלטפורמת Adwords שהם ספציפיים למוצרים או לשירותים שלהם ומפורסמים בנישה מסוימת. זה מאפשר להם להגיע ליותר לקוחות ולייצר יותר לידים לעסק שלהם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה