איך תמנעו אובדן מידע דיגיטלי?

מידע דיגיטלי נוצר בקצב אקספוננציאלי. עם זאת, אנחנו מאבדים את זה באותו קצב. הסיבה לכך היא היעדר פתרונות שימור וארכיונים דיגיטליים. אנחנו צריכים למצוא דרך לשמור את המידע הדיגיטלי הזה שאנחנו מייצרים. אחרת, לא תהיה דרך לחזור ולגשת לעבר בעתיד. במאמר הבא נסביר על אובדן מידע דיגיטלי.

אובדן מידע דיגיטלי – כך תמנעו אובדן

זה באמת קשה להמיר נתונים אנלוגיים לנתונים דיגיטליים. תהליך המרת מידע אנלוגי למידע דיגיטלי נקרא דיגיטציה. אנחנו יכולים לעשות דיגיטציה של כל דבר שיכול להיות מיוצג על ידי רצף של מספרים, כגון תמונות, קול ווידאו.

הבעיה בתהליך הזה היא שככל שיעבור יותר זמן מאז שהנתונים המקוריים נרשמו, כך גדל הסיכוי שנאבד אותם לנצח. מידע הולך לאיבוד כל יום. זה יכול להיות בגלל תקלה טכנית, טעות אנוש או סתם בגלל שהנתונים לא מגובים. המידע שאנו מאבדים על בסיס יומי עשוי להיות חשוב מאוד בעתיד, ולכן חיוני לשמור אותו בטוח ומאובטח.

כדי למנוע אובדן מה שצריך לעשות זה:

הצעד הראשון הוא גיבוי הנתונים שלך. זהו שלב חשוב מאוד מכיוון שאם לא תגבה את הנתונים שלך, תאבד את כל הקבצים שלך וזה יכול להיות דבר מתסכל מאוד.

שנית, ודא שאתה שומר את הקבצים שלך במקומות רבים ושונים כך שלא כולם יהיו במקום אחד ואז אם משהו יקרה, אז עדיין יהיו לך כמה עותקים של הקבצים שמורים במקום אחר.

מידע דיגיטלי רב הולך לאיבוד מדי יום. הסיבה לכך היא שככל שהטרנדים החדשים צצים, הישן יותר נשכח. על מנת למנוע אובדן זה, עלינו לנקוט כמה צעדים. נוכל להתחיל ביצירת מערכת גיבוי בענן שתוודא שהנתונים שלנו לא יאבדו. אנו יכולים גם להשתמש במערכת אחסון בענן כך שתהיה לנו גישה לנתונים שלנו מכל מכשיר ומיקום. קחו זאת בחשבון בעניין אובדן מידע דיגיטלי.

צרו קשר עם חברות שירותי it >>>

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה