איך מבצעים סליקה באינטרנט?

איך מבצעים סליקה באינטרנט?

בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בכלל אפשרויות הסליקה. עד לפני מספר שנים בודדות לא מעט אנשים חששו מסליקת כרטיסי האשראי בשל מקרי הונאות רבים. כיום ניתן להתמודד עם חששות אלה בעזרת כמה וכמה תקנים שהחלו את דרכם בשנת 2017 המונעים אפשרויות הונאה רבות. בעלי עסקים אשר הבינו את היתרונות הרבים בסליקה באינטרנט וכן באפשרויות הסליקה הבטוחה, נהנים כיום מכמות לקוחות גבוהה הרבה יותר בשל אפשרות תשלום על ידי סליקה בטוחה. אנשים רבים אשר עד לפני מספר שנים חששו מאפשרות הסליקה בוחרים כיום להוציא את כרטיס האשראי ולסלוק אותו בעצמם תוך מתן קוד סודי של הכרטיס על מנת לאשר את הקנייה. אך לא די בכך, כיטם ישנה אפשרות מתקדמת של סליקה באינטרנט אשר מאפשרת לבעלי עסקים ליהנות מלקוחות המעוניינים לרכוש באינטרנט. קראו על סליקת אשראי באתר צ'ק בוקס. 

 

היתרונות הגדולים

אפשרות מתקדמת זו כוללת לא מעט יתרונות עבור בעלי העסקים וכן עבור קהל הלקוחות כאחד. היתרונות הברורים לבעלי העסקים הם בעיקר חיסכון של כוח אדם שיעמדו על קופות המכירה, קנייה אינטרנטית אוטומטית הפתוחה בפני הלקוח 24 שעות ביממה, פתיחת אפשרויות המכירה לקהל רחב הרבה יותר, גם כזה שאינו ממוקם בקרבת מקום החנות הפיזית ועוד. כמו כן היתרונות עבור קהל הלקוחות אף הם ברורים. הלקוחות נהנים מרכישה בטוחה ופשוטה ללא כל צורך לצאת מהבית, יש באפשרותם לרכוש מוצרים מרשתות או חנויות בכל רחבי הארץ ללא הגבלה, ניתן לרכוש 24 שעות ביממה ועוד.

> אולי יעניין אתכם גם: קופות ממוחשבות מומלצות לעסק

פעולה פשוטה למדי

כלל היתרונות הללו הביאו בעלי עסקים רבים לפתוח בפני הלקוחות שלהם את האפשרות של סליקה באינטרנט אשר מתבצעת בקלות רבה. במידה וגם אתם מעוניינים באפשרות זו כל שעליכם לעשות זה לעקוב אחר ההנחיות שיופיעו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנויות אונליין?
היום כמעט ואין עסק שאין לו אתר אינטרנט. ואם לרוב העסקים יש אתר אינטרנט, לרבים מהם יש חנויות אונליין....
קרא עוד »
פבר 25, 2020
מתכנת דוט נט (.net)
מתכנתי דוט נט הם הכותבים הטכניים הטובים בעולם. הם יודעים לכתוב קוד ויכולים להסביר אותו בצורה ברורה....
קרא עוד »
יונ 29, 2022
אתר תדמית מרשים וייחודי
רוצים לבלוט באינטרנט ולדעת שאתם מציגים את עצמכם בצורה ייחודית ומרשימה? הדרך הנכונה לעשות זאת תהיה על...
קרא עוד »
יול 28, 2021