קורסים באינטרנט בתקופת הקורונה

קורסים באינטרנט

תקופת הקורונה אילצה אותנו להסתגל לתנאים חדשים, מצב שונה מכל מה שהכרנו בעבר מאחר ולא יכולנו לצאת לעבוד, נאלצנו לעבוד מהבית, הילדים לא יכלו ללכת לבית הספר, אז הם נאלצו ללמוד באמצעות מערכות למידה מרחוק, וכן מפגשים חברתיים ואחרים נעשו באמצעות תוכנות וידיאו במחשב ולא פנים אל פנים. 

אחד השירותים שזכו להצלחה גדולה בתקופת הקורונה, למרות שעוד קודם לכן הוא היה מוכר ופופולארי, זה שירות של קורסים אונליין, קורסים באינטרנט. עוד לפני הקורונה, כאמור, אנשים רבים נרשמו לקורסים דיגיטליים, מתוך כוונה ללמוד תחומים שונים דרך המחשב, בין אם זה מהבית או ממקום העבודה. 

הקורונה הפכה את כל הנושא של קורסים באינטרנט להרבה יותר משמעותי, הרבה יותר חשוב, שכן לא היתה אופציה אחרת וגם עכשיו לא ברור מתי יתאפשר ללמוד באופן פרונטאלי. הייחוד של תקופה זו, מאחר ואנשים רבים מצאו את עצמם בבית, בלי עבודה או עם עבודות חלקיות, אז יש להם יותר זמן ללמוד, הם יכולים להשלים קורסים באתר של חוליאן טרומפר שלא עשו בעבר או ללמוד תחומים שרצו ולא יכלו ללמוד בימים רגילים. 

כיצד בנוי קורס אינטרנט בתקופת הקורונה

ברמת העיקרון, לא אמור להיות הבדל בין קורס אינטרנט בימים רגילים לקורס אינטרנט בימי הקורונה. התוכנית אמורה להיות דומה, בין אם היא מועברת בלייב ובין אם היא מועברת דרך סרטונים מוקלטים. 

ההבדל הוא שכיום אפשר למצוא מגוון רחב יותר, ויחד עם זאת, סביר להניח שגם יש ביקוש נרחב יותר. לכן מי שרוצה להירשם, צריך לעשות זאת במהרה. 

כן אפשר למצוא הבדל אחד מהותי והוא, בתקופת הקורונה גילינו את תוכנת זום ולא מעט מרצים משתמשים בה בשביל להעביר קורסים בזמן אמת. חלק מהקורסים הם אחד על אחד ואחרים מועברים בקבוצות. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

תכנות משחקים לילדים

הטכנולוגיה ממלאת בחיים המודרני תפקידים חיוניים. רובנו כבר לא מסוגלים לדמיין איך ייראה העולם בלעדיה ועדיין – המגמה הזו רק צפויה להתפתח יותר ולהשפיע על

קרא עוד »
אתר תדמית מרשים וייחודי

אתר תדמית מרשים וייחודי

רוצים לבלוט באינטרנט ולדעת שאתם מציגים את עצמכם בצורה ייחודית ומרשימה? הדרך הנכונה לעשות זאת תהיה על ידי הקמה של אתר תדמית כולל עיצוב לוגו מרשים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה