קורסים באינטרנט בתקופת הקורונה

קורסים באינטרנט

תקופת הקורונה אילצה אותנו להסתגל לתנאים חדשים, מצב שונה מכל מה שהכרנו בעבר מאחר ולא יכולנו לצאת לעבוד, נאלצנו לעבוד מהבית, הילדים לא יכלו ללכת לבית הספר, אז הם נאלצו ללמוד באמצעות מערכות למידה מרחוק, וכן מפגשים חברתיים ואחרים נעשו באמצעות תוכנות וידיאו במחשב ולא פנים אל פנים. 

אחד השירותים שזכו להצלחה גדולה בתקופת הקורונה, למרות שעוד קודם לכן הוא היה מוכר ופופולארי, זה שירות של קורסים אונליין, קורסים באינטרנט. עוד לפני הקורונה, כאמור, אנשים רבים נרשמו לקורסים דיגיטליים, מתוך כוונה ללמוד תחומים שונים דרך המחשב, בין אם זה מהבית או ממקום העבודה. 

הקורונה הפכה את כל הנושא של קורסים באינטרנט להרבה יותר משמעותי, הרבה יותר חשוב, שכן לא היתה אופציה אחרת וגם עכשיו לא ברור מתי יתאפשר ללמוד באופן פרונטאלי. הייחוד של תקופה זו, מאחר ואנשים רבים מצאו את עצמם בבית, בלי עבודה או עם עבודות חלקיות, אז יש להם יותר זמן ללמוד, הם יכולים להשלים קורסים באתר של חוליאן טרומפר שלא עשו בעבר או ללמוד תחומים שרצו ולא יכלו ללמוד בימים רגילים. 

כיצד בנוי קורס אינטרנט בתקופת הקורונה

ברמת העיקרון, לא אמור להיות הבדל בין קורס אינטרנט בימים רגילים לקורס אינטרנט בימי הקורונה. התוכנית אמורה להיות דומה, בין אם היא מועברת בלייב ובין אם היא מועברת דרך סרטונים מוקלטים. 

ההבדל הוא שכיום אפשר למצוא מגוון רחב יותר, ויחד עם זאת, סביר להניח שגם יש ביקוש נרחב יותר. לכן מי שרוצה להירשם, צריך לעשות זאת במהרה. 

כן אפשר למצוא הבדל אחד מהותי והוא, בתקופת הקורונה גילינו את תוכנת זום ולא מעט מרצים משתמשים בה בשביל להעביר קורסים בזמן אמת. חלק מהקורסים הם אחד על אחד ואחרים מועברים בקבוצות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי חומת אש ואיך זה עובד?
חומת אש הוא מושג שוודאי יצא לכם לשמוע לפחות פעם או פעמיים בחייכם. צמד המילים האלו בא ללמד על צורת הגנה...
קרא עוד »
אפר 28, 2020
יש לכם רעיון לפיתוח אפליקציה? מהם השלבים הבאים?
בעידן בו אנו חיים כיום פיתוח אפליקציות יכולה לסייע לכם לייצר הכנסה ואפילו במקרים מסוימים להפוך...
קרא עוד »
יול 25, 2022
השלמת בגרויות באנגלית – איך לעשות את זה נכון
אם בזמן התיכון לא למדתם מספיק ובשל כך, אתם צריכים להשלים בגרויות שונות בכדי לקבל את תעודת הבגרות שלכם,...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021