קורס אקסל למתקדמים

אקסל היא תוכנת גיליונות אלקטרוניים המאפשרת לבצע חישובים, לארגן נתונים לטבלאות ולהציג את הנתונים בצורה מסוכמת. בקורס זה תלמדו כיצד להשתמש בתכונות מתקדמות של אקסל המאפשרות לכם לנתח את הנתונים שלכם בדרכים שונות. תלמדו גם כיצד ליצור תרשימים וגרפים שהם חיוניים לכל סוג של ניתוח נתונים.

קורס אקסל למתקדמים ילמד אתכם כיצד להשתמש בתכונות המתקדמות של אקסל. תלמדו גם כיצד ליצור תרשימים וגרפים שהם חיוניים לניתוח נתונים.

הקורס מיועד לאנשים בעלי ידע טוב באקסל ורוצים ללמוד טכניקות מתקדמות יותר.

זה נועד להילקח ברצף, כאשר כל מודול מתבסס על המיומנויות והמושגים שנלמדו במודולים הקודמים. הקורס מכסה מגוון רחב של נושאים מתקדמים, כולל ניתוח והדמיה של נתונים, טבלאות ציר ותרשימי ציר, פקודות מאקרו, עיצוב מותנה, אימות נתונים ובקרות קלט, ייצוא נתונים למסמכי PowerPoint או וורד.

קורס אקסל למתקדמים – מה תלמדו בקורס?

אקסל הוא כלי רב עוצמה לניתוח וניהול נתונים. קורס זה יכסה נושאים מעשיים כגון נוסחאות, תרשימים, טבלאות ציר ועיצוב מותנה באקסל. זה יכסה גם נושאים מתקדמים יותר כמו פקודות מאקרו ותכנות VBA.

מטרות הקורס:

  • למדו כיצד לעבוד עם נוסחאות באקסל
  • חקרו את השימוש בתרשימים באקסל
  • למדו כיצד ליצור טבלת ציר ב- Excel
  • הבינו כיצד להשתמש בעיצוב מותנה באקסל

כמה עולה קורס אקסל למתקדמים?

קורסי אקסל מתקדמים זמינים לסטודנטים שיש להם את הכישורים לקחת אותם. רוב הקורסים הללו מוצעים בעלות של כמה אלפי שקלים. המחיר של קורס אקסל מתקדם תלוי בספק, משך ומיקום.

ישנם שני סוגי קורסים: קורסים פרטיים וקבוצתיים. קורסים פרטיים הם בדרך כלל יקרים יותר מקורסים קבוצתיים, אבל אתה מקבל תשומת לב אחד על אחד מהמורה שלך. שיעורים קבוצתיים זולים יותר משיעורים פרטיים כי יש להם מספר גדול יותר של תלמידים, אבל קשה יותר לקבל עזרה מהמורה שלך כי יש עוד הרבה אנשים בכיתה שזקוקים לעזרה גם כן!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה