עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

בכל יום קמים אלפי אתרים בעולם שרוצים להתחרות בין מיליונים אחרים שכבר קיימים. עיצוב אתרים הוא זרז מעולה לגרום למנועי החיפוש להראות תחילה את האתר שלכם. טוב, יש עוד מה לעשות כדי שזה יקרה אך זו כבר התחלה טובה.

עיצוב אתרים 

עיצוב אתרים מתייחס לעיצוב אתרים המוצגים באינטרנט. זה בדרך כלל מתייחס להיבטים של חוויית המשתמש בפיתוח אתרים ולא בפיתוח תוכנה. בעבר התמקדו בעיצוב אתרים לדפדפני שולחן עבודה; עם זאת, מאז אמצע שנות העשרים, העיצוב של דפדפני הסלולר והטאבלט נעשה חשוב יותר ויותר.

מה עושה מעצב אתרים? 

מעצב אתרים עובד על המראה, הפריסה של העמודים באתר ובמקרים מסוימים, גם על תוכן האתר. מראה, למשל, מתייחס לצבעים, לגופן ולתמונות המשמשות באתר. פריסה מתייחסת לאופן בו מידע מובנה ומסווג. 

עיצוב אתרים טוב הוא קל לשימוש, אסתטי ומתאים לקבוצת המשתמשים והמותג של האתר. דפי אינטרנט רבים מתוכננים תוך התמקדות בפשטות, כך שלא מופיע מידע ופונקציונליות זרים העלולים להסיח את הדעת או לבלבל את המשתמשים. 

מיהו מעצב אתרים טוב? 

מאבן היסוד של תפוקתו של מעצב אתרים, הוא שהאתר זוכה ומעודד את האמון של קהל היעד, במיוחד כשהקהל מגיב בכניסות תכופות לאתר. הסרת נקודות בעייתיות רבות בעיצוב האתר ובמראה שלו, היא שיקול קריטי שמעצב אתרים לוקח ומתקן, קראו עוד על התפקיד באתר Web3D.

שיטות לעיצוב 

שתי השיטות הנפוצות ביותר לעיצוב אתרי אינטרנט שפועל היטב במחשב נייח או נייד הם מגיבים ואדפטיבית עיצוב. בעיצוב רספונסיבי, תוכן נע באופן דינמי בהתאם לגודל המסך; בעיצוב אדפטיבי, תוכן האתר קבוע בגדלי פריסה התואמים לגדלי מסך נפוצים. שמירה על פריסה עקבית ככל האפשר, הינה מכרעת לשמירה על אמון ומעורבות המשתמשים.

עלות עיצוב אתר 

בא נאמר כבר על ההתחלה שאין באמת אחידות בין המחירים. זה גם מובן שהרי לכל אתר יש את ההעדפות שלו ואת התוכנות שאותן הוא רוצה "להלביש" על האתר שלו. המחיר כמובן משתנה בין עיצוב לעיצוב ובין לקוח שדורש דברים מסוימים לזה שרוצה רק שינויים מינוריים באתר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטוני תדמית
סרטוני תדמית הם דרך יעילה להגביר את המודעות למותג וליצירת מודעות למוצרים ולשירותים של חברה. הם...
קרא עוד »
אוק 30, 2022
בניית אתרי וורדפרס
בעזרת וורדפרס תוכלו לבנות חנות מקוונת, אתר אינטרנט או בלוג תוך דקות. זה אפשרי בגלל הממשק הקל לשימוש...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022
קורס קריפטו
מה מאפשר לכם קורס קריפטו? הוא למעשה נועד כדי לעזור לכם להבין כי אין אף אחד שבאמת יודע ומבין בשוק ההון...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022