אפיון אפליקציה

אפיון אפליקציה הוא תהליך של תיאור אפליקציה או תוכנה. הוא כולל תכונות, תכונות נוספות והפונקציונליות הכוללת של יישום נתון.

השלב הראשון באפיון האפליקציה הוא להחליט על סוג האפליקציה שאתה יוצר. זו יכולה להיות אפליקציה מבוססת אינטרנט, אפליקציה לנייד, אפליקציה קולית או עוזר בינה מלאכותית.

לאחר שהחלטת על סוג היישום שאתה יוצר, הגיע הזמן להתחיל לחשוב מה המטרות שלך עבור הפרויקט המסוים הזה. מה אתה רוצה להשיג עם הפרויקט המסוים הזה? זה רק לשימוש פנימי? או האם זה הולך לשמש את הלקוחות שלך? לאחר תשובות לשאלות אלו, יהיה קל יותר להחליט אילו תכונות ופונקציונליות יעבדו הכי טוב עבור המוצר שלך.

אפיון אפליקציה הוא תהליך של הבנת התכונות והיכולות של אפליקציה. הוא משמש מפתחים כדי להגדיר את הדרישות עבור יישום נתון. אפיון יישומים יכול להיעשות על ידי שימוש במספר טכניקות כגון: ראיונות, סקרים, מחקרי שמישות ואבות טיפוס. אנחנו יכולים גם להשתמש בכלים שונים כדי לעזור לנו במשימה זו.

לשם מה עושים את זה? 

על מנת להבין את האפליקציה, המשתמש צריך לדעת מה היא עושה. חשוב למשתמשים לדעת למה הם נכנסים לפני ביצוע רכישה או הרשמה לשירות.

חשוב להבין את קהל היעד ואת תחום האפליקציה לפני השקת אפליקציה המונעת בינה מלאכותית. הסיבה לכך היא שהם צריכים להיות מסוגלים לספק תוכן רלוונטי עבור המשתמשים שלהם.

סעיף אפיון האפליקציה עוזר למשתמשים לדעת מה צפוי להם לפני שהם מתחילים להשתמש באפליקציה או בשירות.

הטכניקה הפופולארית ביותר לאפיון יישומים היא עיצוב ממוקד משתמש (UCD) הכוללת התבוננות במשתמשים באמצעות אפליקציה כדי להבין את הצרכים והמטרות שלהם על מנת ליצור תוכנה טובה יותר העונה על צרכי המשתמש. מידע נוסף באתר Anyapp

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דגשים לקידום אתרים לחנות חיות
פתיחת אתר לחנות חיות היא רק הצעד הראשון לקידום החנות שלכם באינטרנט. ראשית יהיה עליכם לאפיין את האתר...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022
עיצוב וניהול לידים – כך תעשו את זה נכון
עם הטכנולוגיה המפותחת שמלווה אותנו בחיי היומיום ומשפיעה על החלטות רבות בכל התחומים, תוכלו להנות...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019
מקדם אתרים – יהושע
קידום אתרים זהו תהליך שבמסגרתו מנסים לקדם את ההופעה של האתר בעבור ביטויים נבחרים במנוע החיפוש של...
קרא עוד »
אוק 15, 2021