קידום אתרים – טיפים של מוטי פלד

קידום אתרים – טיפים של מוטי פלד

אם לומר את הדברים בפשטות, בכל פעם שאתם רוצים לקדם אתר אינטרנט, יש 3 דברים עיקריים שעליכם לעקוב אחריהם כדי לקדם את האתר בהצלחה. במאמר נחשוף את הטיפים של מוטי פלד לקידום אתר, כך שתוכלו להבין בדיוק איך אתם צריכים לעשות זאת ולעלות על הגל, כדי שהאתר שלכם יוכל להיות מקודם במקום גבוה בסופו של דבר.

  • שימו דגש על תוכן – זה לא משנה אם מדובר על תוכן פנימי או חיצוני, חשוב רק להבין שלתוכן יש תפקיד עיקרי בקידום של כל אתר. כאשר רוצים לבנות קישורים חיצוניים, עושים את זה עם תוכן חיצוני, וכאשר רוצים ליצור ערך לאתר, עושים את זה עם תוכן פנימי איכותי.
  • בניית קישורים – לתהליך של בניית לינקים תפקיד מרכזי בקידום של כל אתר ברשת. אם תרצו לראות את האתר שלכם מקודם בהצלחה, תעשו לעצמכם טובה ואל תוותרו על אסטרטגיית בניית קישורים מקיפה. מוטי פלד הצליח לקדם מאות אתרים, תוך כדי שהוא שם דגש עיקרי על בנייה של קישורים חיצוניים.
  • אופטימיזציה של האתר – הדבר השלישי והבסיסי ביותר הוא הפיכת האתר למוכן SEO. כלומר חשוב לבדוק שהאתר מהיר, הקוד שלו נקי ובכל פעם שאתם מעלים מאמר, הוא מוזן בפורמט תקין. כל זה יוכל לשדרג משמעותית את הדירוג של האתר בגוגל.

לאורך השנים מוטי פלד הצליח לקדם כמות גדולה למדי של אתרים בהצלחה, וזאת תוך כדי שהוא הביא בחשבון את 3 הדברים הבסיסיים שהזכרנו לעיל. אם גם אתם תדעו לעשות את זה בצורה נכונה, התוצאה הסופית תהיה כזו שתוכלו לקדם את האתר שלכם בהצלחה ולהגיע לתוצאות מרשימות במיוחד. כך שזה הזמן שלכם להתחיל בתהליך הקידום של האתר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

לקנות עוקבים

למה צריך לקנות עוקבים

היום כבר אין שום ספק, כי על מנת ליהנות מפרופיל איכותי ופופולארי, יש צורך במספר מכובד של עוקבים. הדבר נכון עבור כל הרשתות החברתיות, כאשר

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה