אבטחת מידע בענן

כיום השאיפה היא לצמצם כמה שיותר שטח אחסון בשרתים של הארגון, לבצע מיקור חוץ לקבלת שירותי מחשוב מקצועיים ולקבל כמה שיותר שירותים בענן – כן, אפילו אבטחת מידע 

 

מה זה אבטחת מידע בענן?

כולם יודעים בגדול מה זה אבטחת מידע. הכוונה היא לשורה ארוכה של פעולות , תוכנות ואלמנטים שונים שתפקידם להגן על המידע היקר של הארגון מפני זליגה, גניבה, חסימה, פגיעה ועוד.

 

אבל כאשר מדברים על אבטחת מידע בענן, זהו שירות מנוהל על ידי צוות מקצועי במיקור חוץ, שמתמחה במתן שירותים טכניים ואחרים בתחום אבטחת מידע כדי לתת לארגונים את כל היתרונות של שירותי מחשוב בענן, גם בתחום אבטחת המידע.

 

עם זאת, חשוב לציין כי יישום אופטימלי של אבטחת מידע בענן חייב להתבצע בשיתוף פעולה מלא של עובדי הארגון, שהם בעלי השליטה בזמן אמת על חיבור למכשירי קצה, על שימושים שונים במערכת ועל הבחירות האישיות שלהם תוך כדי גלישה באינטרנט.

 

להתאמת שירותי מחשוב ענן לעסקים >>>>

 

יתרונות אבטחת מידע בענן

  • אחסון מלא של כל רכיבי המערכת – פיזיים או מקוונים – על גבי השרתים של ספק השירות. אתם לא צריכים לקנות או לאחסן רכיבי תוכנה או חומרה באופן פיזי ולכן יש לכם יותר מקום פיזי בשטח שלכם ויותר תקציב פנוי לצרכי מחשוב אחרים.

 

  • תחזוקה ועדכונים – אבטחת מידע בענן עם חברה אמינה ואיכותית מבטיחה לכם שירות מקצועי של טכנאים ובעלי מקצוע נוספים, שתפקידם לספק שירותי תחזוקה לרכיבי המערכת השונים, לבצע עדכונים ולספק הגנה אופטימלית באמצעות הכלים המקצועיים, ההתמחות הממוקדת והניסיון העשיר שלהם בתחום.

 

  • מגוון אפשרויות בחירה – קיים מגוון רחב של שירותי אבטחת מידע בענן, אותם אפשר ורצוי להתאים לכל ארגון לפי הצרכים שלו לפי התקציב העומד לרשותו כדי לספק מענה אופטימלי וגמיש בהתאם לצורך.

 

  • שחזור נתונים – ניתן בקלות לשחזר נתונים חיוניים ויקרים, גם במקרה של בעיה ברשת הארגונית, חדירה, פגיעה, גניבת נתונים, דליפת נתונים, אובדן נתונים ועוד.

 

  • אפשרות התראה – ניתן לקבל התראה מיידית, כדי למנוע, לחדד נהלים ולחזק את המערכת בעתיד, בפני זליגת נתונים בעקבות טעות אנוש או רשלנות של העובדים.

 

  • גמישות ומהירות – ניתן להתאים בקלות ובמהירות את מאפייני השירות לצרכים המשתנים של העסק, בתגובה לשינויים במבנה הארגון, בגודל הארגון, ברמת הביקוש לשירותים ומוצרים של הארגון ועוד.

ביקוש והיצע – רמת הביקוש לשירותי אבטחת מידע בענן עולה בהתמדה באופן המחייב השתדרגות וחדשנות בלתי פוסקות. לכן, שירותים אלה מציעים תמיד רמה גבוהה של חדשנות וקדמה, עמידה בקצב מהיר של שינויים – כפי שאף שירות אחר של אבטחת מידע אינו מסוגל לתת בימינו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם סרטים פרסונלים ומה מייחד אותם?
סרטים פרסונלים הם מיוחדים בכך שהם מתאימים אם אתה רוצה ליצור מותג אישי. וכדי להצליח אתה צריך להכיר את...
קרא עוד »
ינו 19, 2023
הדפסת פנקסי צ'קים ללקוחות כל הבנקים
לקוחות כל הבנקים יכולים להזמין פנקסי המחאות בסניף אך רובם מעדיפים להזמין אותם בבית הדפוס לאור איכותם...
קרא עוד »
אוק 18, 2020
קורס קידום אתרים – מה המחיר? ממה להיזהר? כל המידע כאן
בעלי עסקים רבים ואף אנשים פרטיים כיום בוחרים לנצל את כל היתרונות שיש לרשת להציע ומקימים אתרי אינטרנט...
קרא עוד »
ינו 01, 2021