לידים לביטוח

אם אתם סוכני ביטוח ומחפשים אחר לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים לידים לביטוח. לידים אלו הינם לידים חמים המחכים שסוכן הביטוח יחזור אליהם כיוון שמתעניינים בביטוח וזקוקים לפרטים נוספים אודות העלויות, היקף ומפרט הפוליסה וכו'. כל שנותר לכם הוא רק להרים טלפון ללקוח כל זמן שהוא נחשב לליד חם ולקדם את העסקה. כמובן שיש ביטוחים בתחומים שונים ולא כל סוכנות מספקת כל ביטוח לכן אתם רוצים לעבוד עם סוכנות המסננת ומנטרת את הלידים שלה בהתאם לסוגי הביטוח השונים שעשויים להיות רלוונטיים עבורכם.

איך זה עובד?

סוכנויות שונות מגייסות לידים חדשים במגוון תחומים מדי יום ומוכרות את אותם לידים לבעלי עסקים רלוונטיים לשירות המבוקש. כך הסוכנויות מרוויחו מהלידים המשאירים פרטים באתר שלהם, מספקים להם מענה וגם סוכני הביטוח מרוויחים כיוון שאינם צריכים לעבוד קשה כדי להשיג לידים המתעניינים בשירותי הביטוח שיש להם להציע. בשפה פשוטה נניח שיש אתר שעוסק בתחום הביטוח או שאחת מקטגוריות התכנים בו הינה בנושא ביטוחים. בקטגוריה זו או באתר בכלל יהיו מאמרים בנושא ביטוח. אלו יכולים להיות מאמרים בנושאים שונים בתחום הביטוח ועבור ביטוחים שונים ולכן כל מאמר הוא לגופו. בתוך המאמרים או בתפריט הצדדים הגולשים ייחשפו לטפסי הרשמה שיציעו להם שסוכן ביטוח יחזור אליהם עם הצעה רלוונטית לביטוח שהם מתעניינים בו. משום כך מדובר בגולשים שעברו תהליך ונחשבים ללידים חמים ואיכותיים המעוניינים בשירות. 

כדאי לוודא שהלידים הם ייחודיים משלכם:

סוכנויות שונות (כמו חברת לידים למשל) מוכרות לעתים את הלידים למגוון חברות ביטוח ואז כמה חברות מתקשרות אל אותו הלקוח בטווח זמן קצר וגורמות אצלו לתסכול רב. אלו לא לקוחות משלמים ולכן אתם רוצים לוודא שהלידים שאתם רוכשים הם 100% שלכם ולא נשלחים גם לחברות ביטוח אחרות. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודה בהייטק ללא תואר – האם זה אפשרי?
להיות רופא בלי תואר אקדמאי – זה בלתי אפשרי. גם מהנדסים ועורכי דין, חוקרים בכירים ופרופסורים חייבים...
קרא עוד »
מאי 28, 2022
תוכנה לניהול עסק קטן – היבטים שחשוב להכיר
בנוף העסקי המודרני, שימוש בתוכנות מיוחדות לניהול עסק קטן הפך להיות חיוני למיצוי היעילות, לייעול...
קרא עוד »
יול 27, 2023
עיצוב דוחות, טיפים לעיצוב נכון
דוח הוא מסמך שנועד להעביר מידע לקהל מסוים. הוא משמש בדרך כלל על ידי אדם או ארגון אחד כדי להעביר מידע...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023