טיפים לבניית אתר מורכב – איך לעשות את זה נכון

טיפים לבניית אתר

 

גולש רגיל, כזה שאין לו קשר לעולם של בניית אתרים, לא תמיד יכול להבחין בין אתר אינטרנט מורכב לאתר אינטרנט פשוט. על פניו, בשבילו, הכל אותו דבר. הרי אם נניח מדובר באתר אינטרנט עם 4 עמודים או אתר אינטרנט עם 400 עמודים, זה לא בהכרח שאחד יותר מורכב מהשני, למרות שאפשר להניח שהרבה יותר קשה לתפעל אתר עם כמות גדולה יותר של עמודים. 

כשאנחנו מדברים על אתר מורכב, הכוונה היא לאתר שיש בו לא רק כמות גדולה של עמודים, של תוכן, אלא גם הרבה עמוד פונקציות, הרבה מאוד תתי תפריטים וכפתורים, עמודים שונים מתוכם מגיעים לידים של גולשים, עמודים שקשורים אחד לשני ועוד. על מנת לבנות אתר כזה ולאחר מכן לתפעל אותו, אנחנו צריכים ידע מקצועי ותוכנית ברורה. 

בחלק הבא אנחנו נציג לכם מספר טיפים שיכולים לעזור בעניין. חשוב לומר, חברות בניית אתרים מקצועיות מתמחות בבניית אתרים מורכבים. הן מעסיקות צוותים מקצועיים שיודעים כיצד לעשות את זה. חלק מהעבודה תהיה על פניו פשוטה, שכן בסך הכל מדובר על שכפול עמודים, חלקים אחרים, עלולים להיות מורכבים, מן הסתם.

טיפים לבנייה נכונה של אתר מורכב

ראשית, אנחנו צריכים ליצור תוכנית ברורה שתהיה מול העיניים שלנו בכל עת, בשביל שנוכל לדעת מה בדיוק אנחנו אמורים לעשות ואיך האתר אמור להיראות. בין היתר, אנחנו נציג תרשים זרימה מלא של האתר, בשביל שנוכל לדעת לאן כל עמוד אמור להגיע וכיצד. 

שנית, אנחנו צריכים להבין את המשמעות של תהליך הבנייה. לא לבנות אתר מורכב רק בשביל שהוא יהיה כזה. צריך להבין מה המשמעות של כפתור, של כל תפריט. ייתכן מאוד שתוך כדי התהליך נוכל לפשט את האתר בצורה הרבה יותר נוחה ופשוטה, בהתאם לאסטרטגיית שיווק דיגיטלי של העסק

שלישית, אנחנו צריכים לבחון מה כל עמוד אמור לכלול, מה כל חלק באתר צריך להכיל. למשל, האם אנחנו צריכים להכניס תמונות, סרטונים, האם אנחנו אמורים לחבר ולקשר את העמודים השונים בצורה מסוימת, איך אנחנו רוצים שהגולש יפעל באתר ויעבור מעמוד לעמוד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל האמת על קישורים
אפילו בשנת 2021 (עוד מעט 2022) ולאחר אינספור עדכונים קטנים וגדולים כאחד של גוגל באלגוריתם שלה בשנים...
קרא עוד »
דצמ 01, 2021
הקמת חנות וירטואלית – מה לקחת בחשבון
הנה הגיע הרגע בו החלטתם כי חנות וירטואלית בהחלט יכולה לעשות עבורכם שירות נפלא. חנות כזאת מספקת את כל...
קרא עוד »
ספט 07, 2021
7 טיפים שכדי לדעת לפני שקוראים לטכנאי מחשבים7 טיפים שכדי לדעת לפני שקוראים לטכנאי מחשבים
מחשבים מתיישנים עם הזמן, אפילו בקצב די מהיר. יחד עם זאת, יש מקרים שבהם נדמה שצריך להזמין טכנאי מחשבים...
קרא עוד »
יונ 20, 2021