טיפים לבניית אתר מורכב – איך לעשות את זה נכון

טיפים לבניית אתר

 

גולש רגיל, כזה שאין לו קשר לעולם של בניית אתרים, לא תמיד יכול להבחין בין אתר אינטרנט מורכב לאתר אינטרנט פשוט. על פניו, בשבילו, הכל אותו דבר. הרי אם נניח מדובר באתר אינטרנט עם 4 עמודים או אתר אינטרנט עם 400 עמודים, זה לא בהכרח שאחד יותר מורכב מהשני, למרות שאפשר להניח שהרבה יותר קשה לתפעל אתר עם כמות גדולה יותר של עמודים. 

כשאנחנו מדברים על אתר מורכב, הכוונה היא לאתר שיש בו לא רק כמות גדולה של עמודים, של תוכן, אלא גם הרבה עמוד פונקציות, הרבה מאוד תתי תפריטים וכפתורים, עמודים שונים מתוכם מגיעים לידים של גולשים, עמודים שקשורים אחד לשני ועוד. על מנת לבנות אתר כזה ולאחר מכן לתפעל אותו, אנחנו צריכים ידע מקצועי ותוכנית ברורה. 

בחלק הבא אנחנו נציג לכם מספר טיפים שיכולים לעזור בעניין. חשוב לומר, חברות בניית אתרים מקצועיות מתמחות בבניית אתרים מורכבים. הן מעסיקות צוותים מקצועיים שיודעים כיצד לעשות את זה. חלק מהעבודה תהיה על פניו פשוטה, שכן בסך הכל מדובר על שכפול עמודים, חלקים אחרים, עלולים להיות מורכבים, מן הסתם.

טיפים לבנייה נכונה של אתר מורכב

ראשית, אנחנו צריכים ליצור תוכנית ברורה שתהיה מול העיניים שלנו בכל עת, בשביל שנוכל לדעת מה בדיוק אנחנו אמורים לעשות ואיך האתר אמור להיראות. בין היתר, אנחנו נציג תרשים זרימה מלא של האתר, בשביל שנוכל לדעת לאן כל עמוד אמור להגיע וכיצד. 

שנית, אנחנו צריכים להבין את המשמעות של תהליך הבנייה. לא לבנות אתר מורכב רק בשביל שהוא יהיה כזה. צריך להבין מה המשמעות של כפתור, של כל תפריט. ייתכן מאוד שתוך כדי התהליך נוכל לפשט את האתר בצורה הרבה יותר נוחה ופשוטה, בהתאם לאסטרטגיית שיווק דיגיטלי של העסק

שלישית, אנחנו צריכים לבחון מה כל עמוד אמור לכלול, מה כל חלק באתר צריך להכיל. למשל, האם אנחנו צריכים להכניס תמונות, סרטונים, האם אנחנו אמורים לחבר ולקשר את העמודים השונים בצורה מסוימת, איך אנחנו רוצים שהגולש יפעל באתר ויעבור מעמוד לעמוד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8
חברות מסוימות משתמשות בכרטיסי ה-SIM שלהן כדי לשלוח הודעות ללקוחותיהן. הם משמשים גם לשליחת הודעות בשפות...
קרא עוד »
פבר 25, 2023
5 יתרונות בשיווק שותפים מפי אדם טל
אדם טל הביא את עולם שיווק השותפים לארץ, כאשר הוא הצליח להתעשר ממנו ולשנות לחלוטין את כל נסיבות החיים...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
איך תמנעו אובדן מידע דיגיטלי?
מידע דיגיטלי נוצר בקצב אקספוננציאלי. עם זאת, אנחנו מאבדים את זה באותו קצב. הסיבה לכך היא היעדר פתרונות...
קרא עוד »
אוק 11, 2022