יש לכם רעיון לפיתוח אפליקציה? מהם השלבים הבאים?

בעידן בו אנו חיים כיום פיתוח אפליקציות יכולה לסייע לכם לייצר הכנסה ואפילו במקרים מסוימים להפוך לאנשים עשירים מאוד אם האפליקציה תופסת ונמכרת לחברה מוכרת. רבים נתקעים מיד לאחר שלב הרעיון שעולה להם לראש. הם יכולים לפתח את האפליקציה בעצמם אם יש להם ידע בתכנות וזמן לעשות זאת או לשכור את שירותיה של חברת פיתוח מקצועית. 

זהו תוכן עניינים פשוט ליצירת אפליקציה:

במאמר זה נדון כיצד לפתח אפליקציה בצורה היעילה ביותר. כמו כן, נדון בכמה מהטכניקות המרכזיות בהן תוכל להשתמש כדי לפתח אפליקציה מאפס. . שלבים להשגת הפעולות הבאות: 1. הורד והתקן את Visual Studio 2015 2. צור פרויקט אפליקציה חדש 3. אתחול והגדר את האפליקציה שלך 4. הוסף ממשק משתמש 5. הוסף אירועים 6. הטמע לוגיקת קוד 7. בדוק את האפליקציה.

רוצים לנסות לפתח אותה בעצמכם? זה מה שידרש מכם:

מבוא ל-Unity The Unity Engine היא סביבת פיתוח משולבת המאפשרת לבנות משחקים, מדיה אינטראקטיבית, אנימציות, סרטים ותוכניות אחרות מאפס בכמה קליקים בלבד. אתה יכול ליצור סצנות ואז לתפעל את עולם המשחק כדי להשיג את התוצאות הרצויות לך. זה נעשה באמצעות שפת התכנות C#, שהיא שפה מונחה עצמים. Unity תומכת גם בשפות אחרות (C++, Objective-C, Java) ופלטפורמות – Windows , Mac OS X, Linux (Ubuntu), Android ו- iOS . סטודיו חזותי , סביבת הפיתוח בה אני משתמש, מאפשרת לי לתכנת ב-C++, Visual Studio 2015. השלב הראשון הוא הורדה והתקנה של Visual studio. הורד את הגרסה העדכנית ביותר של Visual studio מאתר מיקרוסופט – http://www.visualstudio.com/. לאחר ההורדה וההתקנה, פתחו את קובץ ההתקנה ובחרו באפשרות הבאה, שתפתח אשף שבו תוכלו הגדר את הגרסה של ה-IDE שלך. האפשרות שלעיל נחוצה רק אם אתה משתמש ב-Windows או Mac. לאחר שהדבר נעשה, הפעל את Visual Studio 2015 (או פתח את קובץ ההתקנה אם הוא הורד במקור בגרסה קודמת) והגדר עבור שפת תכנות C++ כפי שמוצג להלן: שפות תכנות: C++, Objective-C : C ++ , Visual Basic .NET: C ++, Python: C++, Java: Javascript (ES6): Go. במאמר הבא נדון כיצד להתקין את פרויקט ה-nodejs הראשון שלנו ולהתקין אותו ב-Visual studio. מידע נוסף באתר https://www.shtibel.com/

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אוהד סגל

אוהד סגל

אוהד איש מחשבים ואוהב את עולם הטיכנולגיה, כנסו על העולם שלו ותהנו...

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה